
Vélemények (17)
Egyszerűen imádtam! Nagyon tetszik hogy nem a Dutton család van a középpontban ,de mégis kapcsolódik folyamatosan hozzájuk. Tetszik,hogy Kayce karaktere hogy boldogul a két világ között és hogy mindig megmarad embernek. Nagyon magával ragadott a Yell... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Láthatóan erőltetni próbálják a Yellowstone-történethez, de igazából semmi nem köti hozzá, ezzel azonnal a "húzzunk le még egy bőrt a szériáról" érzést erősítik. De ami ennél sokkal megdöbbentőbb, hogy ennyiben ki is fújt a próbálkozás, mert ami ezen... Teljes kritika