Yakari - A mozifilm

Yakari - A mozifilm

Yakari le film

Toby Genkel és Xavier Giacometti filmje a klasszikus animációs sorozat egész estés változata, melyben a sorozat összes közkedvelt karaktere feltűnik.
Miközben törzsének vándorlása már a küszöbön áll, Yakari, a kis sziú indián az ismeretlent válaszva elindul, hogy kövesse Tonnerre, a fiatal… Több

Ország: Németország, Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2020.10.08. | Telekom TVGO (2021.02.08.)
Forgalmazó: Vertigo

2020.09.08 rissa

Az tényleg igaz, hogy kicsiket és nagyokat is le tudja szórakoztatni, ugyanakkor nem mondanám kiemelkedő darabnak. Ahogy már előttem is fogalmaztak, cuki, és ez így rendben is van, de részemről én most maradnék inkább a közepes értékelésnél.

2020.08.28 Sraczjanos

Szerintem ez nagyon cuki volt, a kis sziú indián előzménytörténete lehetett volna egy újabb rókabőr, de az alkotók összehoztak egy olyan filmet, ami a maga lábán is megállja a helyét, és alapvetően kellemesen elszórakoztat.

2020.08.14 Gyula

Őszintén szólva kimondottan nagy élmény volt a mozivásznon látni Yakarit. Ha ismered az eredeti képregényt vagy a korábbi animációs sorozatot, nagy meglepetés nem fog érni: kapsz egy csupaszív történetet kedves főszereplőkkel és aranyos humorral. Ha van csöppség a családban, mindenképp nézzétek meg, nagyon élvezni fogja.

2020.09.03 Tyler

Nem csak a Pixar tud ám több generáció számára is szórakoztató és tanulságos animációs filmet készíteni, ezt most a franciák is bizonyították. Nem állítom, hogy ez lesz az idei év legjobbja, de a Yakari, a film egy nagyon is korrekt filmecske, ami ki... Több

A film 4 786 940 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 3 326 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.