A boldogság nyomában

The Pursuit of Happyness

2017.04.07 Gábor Rózsa

Megható, érzelmes és nap, mint nap feljön témában sokszor idézhető film. :) Tudom ajánlani mindneki számára.

2015.05.05 ocso

Az alapötlet nagyon is hétköznapi, a kivitelezés kevésbé. Tetszett a film, afféle beleérzős- elmerülős film, érzékeny dráma, amin nem vízi könnyezni. A pár fiktív szál kellett a valóság alapba.

2015.05.19 a.edit63

A sztori talán kicsit túlságosan is amerikai, mégis Will Smith hiteles alakítása elviselhetővé, sőt néhol élvezhetővé is teszi a filmet. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2017.05.20 miklosvaridori

Megható szomorú és nagyon szép film , emberi karakterekkel és utánozhatatlan történettel. Nagyon jó a dramaturgia. Hitelesek a karakterek, meggyőző jelenetek.

2017.08.05 penzesisti

Összeségében ez egy jó film volt, bárkinek ajánlom. Őszinte, nyers, hiteles, sokatmondó és élvezetes. Karakterei magukért beszélnek, jó kikapcsolódás, kellemes, érdekes.

2016.07.05 veress75

Will Smith színészi játéka kiváló volt, és az egész film nagyon inspiráló. Tetszett, hogy Will Smith karaktere sose hibáztatta a politikát, vagy másokat a gondjaiért. Mindenkinek ajánlom.

2015.07.24 rhamus

Sokszor fogom megnézni! Nagyon rég láttam ennyire jó filmet és biztos, hogy még egy párszor újra fogom nézni. Zenében és karakterekben nagyon erős film. Bátran ajánlom!

2015.07.31 Aranyhal

Nagyon tetszett benne mind Will Smith mind a kisfiú alakítása mégis valami hiányzott a filmből, amitől nem lett számomra annyira hiteles. Mindenesetre egy jól összerakott film valódi mondanivalóval!

2017.10.21 veresszsoltika

Szép életrajzi dráma is lehetne, de sajnos, kissé elcsépelt lett a történet, nem éreztem túlságosan hitelesnek, érdekesnek. Lapos, hiteltelen, unalmas.

2014.12.08 Sniper

Tipikus hollywoodi film, ami megosztja a nézőket. Valakinek bejön, valakinek nem. Én személy szerint az utóbbiak táborát erősítem. Szerintem nagyon erőltetett lett ez a film. Folyton nagy és bölcs dolgokat próbál mondani, motiválni akarja a nézőt, el... Több

2015.07.04 Toncsi

Chris Gardner története nagyon inspiráló, le a kalappal a srác előtt. De ez a film... nagy kudarc lett. Látszik rajta, hogy Hollywoodban készült. Tele van hatásvadász elemekkel, ami teljesen átlátszó, és elveszi az életkedvemet is.

2016.02.15 dóri

Bár inspiráló történet, mégis végtelenül unalmasan sikerült filmre vinni. Nagyon kár, mert szerintem ebből egy sokkal jobb mű is készülhetett volna, de egyszer így is nézhető.

2015.11.03 Ballerz93

Vihettek volna bele kissé több akciót, mert ez így kissé laposra sikeredett. Rontotta az élményt, hogy teljesen sutának tűnt szinte az összes kis jelenet. Nem is nagyon töröm magam rajta, hogy felmagasztaljam hisz rémes film lett! Nem ajánlanám senkinek!

2015.01.23 David

Talán az egyik legjobb film valaha, nagyon inspiráló, Will Smith pedig fantasztikus benne.