A hihetetlen család

The Incredibles

2017.01.02 Scramananga

Brad Bird egyik, ha nem a legjobb filmje. Könnyed családi mozi, amely boncolgat komolyabb témákat, de minden korosztály számára tökéletes. Nagyon remélem, hogy a 2. rész minimum megközelíti ennek a filmnek a szintjét. Az egyik legjobb animációs film valaha, bárkinek tudom ajánlani.

2018.07.17 czerik

Nagyon jó mese. Minden korosztály számára ajánlott. Egyik kedvencem, ajánlom.

2018.02.04 Adepto

Sokan írják mennyire tetszett nekik ez a mese. Nekem nem annyira jött be, többet vártam. Semmi új, vagy váratlan nem volt számomra mondanivalóban, vagy kivitelezésben. Szép a grafika és egész jó a sztori, de nálam ez nagyon lemarad a kedvenc meséimtől. Ezt leszámítva kellemes másfél óra lehet bárki számára.

2017.06.07 Olivér Rózsa

Gyerek korom egyik kedvenc mese filmje volt ez. Nagyon szerettem az egész történetet. Szeretem hogy vicces és csavaros. Én még azóta is várom a második részt de sajnos nem csinálják pedig úgy hagyták abba hogy folytatják is akár.

2019.02.20 Vágottszemű

Jó film volt. Vicces volt. A gyerekeknek tetszeni fog. A képességek jók, kreatívak. 2004 az animáció elég elavult mai szemmel, de a gyerekek úgysem veszik észre.

2021.01.16 Kanyi

Nagyon látványos és szórakoztató animációs film, a karakterek szerethetők, és a történet humora is jó.

2018.08.17 authorgirlll

Régen láttam és nagyon tetszett de most, amikor újranéztem csalódtam. Szerintem túl agresszív ahhoz hogy egy gyerek megnézze. A történetben amúgy nincs kivetni való.

Fel!
2003
A Lego-kaland
2014

2015.03.31 Brigusz724

Nagyon tetszett még anno közel tíz éve a film, gyerekfejjel. Nem olyan régen viszont ment a tévében és abszolút nem kötött le. Érdekes történet, de ez sem az a feledhetetlen történet.

2015.05.21 Laci000

Szerintem érdemes megnézni akár többször is, igaz nem az a klasszikus teli torokból nevettető, mint pl. a Szörny Rt., de maga a világa és egyéb igazán derűs jelenete igazi szórakozást nyújt.

2018.01.28 zsani

Az egyik legjobb szuperhősös animációs film. Nagyon érdekes témát fejt ki. Mindenkinek ajánlani tudom.

2015.07.26 one1970

Nem rossz, de azért nem dobtam magam hanyatt tőle. Aranyos, kedves, vicces film, meg igazából le is köti az embert. Van benne egy kis fantasztikus 4-es utánérzés, de ez egyáltalán nem baj. Ami miatt nem annyira tetszett, hogy egy kicsit vontatottnak ... Több

2015.07.11 moony5972

Szinte magamhoz se tértem a döbbenettől annyira bejött ez a film. Ritka, amikor ennyire eldobom magam, de ez megérte az előtte eltöltött időt. Kegyetlen jó alkotás és a színészi játék is hibátlan. Többször nézős, bátran ajánlós fajta!

2016.05.22 Gecko

Nekem nem igazán tetszett már gyerekként sem. Valahogy már akkor is fontos volt az anatómia és ezek így egyáltalán nem tudtak megfogni. A trténet pedig kiszámítható és nem túl bonyolított. Nem ajánlom esti családi mozinak!

2016.04.30 angel001

Szuperhősök, akiket eltiltottak a 'munkától'.De természetesen végül rájönnek hogy nagy szükségük van a szuperkősök segítségére.Így ismét visszatérnek de immár gyermekeikkel együtt segítenek a bajbajutottakon.