A hihetetlen család

The Incredibles

2015.04.24 th13f89

Nagyon tetszett, eleve a szuperképességek miatt, de a karakterek is szerethetőek, bár a történet kiszámítható, de így is élvezhető, voltak benne jó poénok, kellemes családi film.

2016.06.02 RókaÚr

Azt hittem, hogy ezek a mai mesefilmek a széteffektelt, túlzottan mesterségesre formált animációikkal mind felszínesek és ridegek. Ez a film viszont szórakoztató volt az egész családnak, és örülök, hogy meg lettem cáfolva ebben az előítéletemben.

2015.03.30 kisgondor

Nem egy kiemelkedő alkotás. Sokkal többre számítottam, nem is nagyon volt kedvem végignézni. Nem ragadott magával a történet.

2015.03.22 Kedves

Nekem sajnos nem tetszett annyira mint a többi Pixar mese, de a gyerekek nagyon élvezték. :) Szerintem kicsit átlagos lett, nem kötött le annyira, és talán kicsit kevesebb mondanivalója is volt a felnőttek számára, de egyszer meg lehet nézni.

2015.03.08 meditke

Nagyon jó családi animációs film egy kis akcióval fűszerezve. A karakterek egytől egyig viccesek, tele van a film poénokkal, és a sztori is kellően leköti a figyelmet.

2015.02.21 Vica

Nagyon jó kis animációs mese. Jó szereplői vannak, és a képességeik is viccesek. Nekem a villámgyors kisgyerek a legjobb benne. A vége kicsit lapos volt, mintha kifogyott volna a lendülete, de a film nagyrésze pörög és élvezetes. :)

2015.01.28 Kristófka

Ezt a mesét már sokszor láttam de sose unom meg, jo kis képességeik vannak.

Fel!
2003
A Lego-kaland
2014

2015.02.23 dorika298

Ezt a napokban néztem meg újra és még mindig ugyanolyan klassz :) Remek történet, nagyon jól kiatalált karakterek, és igazi, jóféle humor, ajánlom mindenkinek :) biztos, hogy tetszeni fog :)

2017.08.16 MoziRozi007

Egy szuperhős család nem szokványos mindennapjaiba nyerünk betekintést. Nagyon érdekes, ahogy a film bemutatja a szuper szülők múltját, valamint a szuper gyerekek szuper erejét. A történet végig izgalmas, az animáció remek, egyszerűen szuper! :)

2015.05.29 Tomo-chan

Gyerekkorom nagy kedvence. Ez tipikusan az a mese, aminek a második része teljes mértékben felesleges! Pedig olyan nagyszerűen ki van dolgozva, van története, íve a dolognak. Ez az a mese, amit nyugodt szívvel ajánlok bármelyik kezdő szülőnek, hogy a... Több

2015.06.17 Domino

A film megkapta a legjobb hangért és a legjobb animációs filmért járó Oscar-díjat. Egy kicsit fanyalogva álltam neki, és nagyon pozitív csalódás volt. A szuperhősökkel már Dunát lehet rekeszteni, de úgy látszik, még mindig akadnak nagyon friss, ötlet... Több

2016.02.03 Phalanx

Nálunk az iskolában mindenki imádta A hihetetlen családot, és a farsangkor biztos beöltözök valamelyik szereplőnek, nehéz is választani ki legyek. Nekem ez az egyik kedvenc mesém, mert nagyon szeretem a szereplőit, és a vicces dolgokat, amiket mondan... Több

2015.03.16 dorci298

Hú de rég láttam már ezt a mesét, különleges, egyedi történet, nagyon vicces figurák :) meg is nézem :) és másnak is ajánlom :) én nagyon szeretem :)

2018.03.30 alonzomosely

Ennél szórakoztatóbb rajzfilm nem készült még. És ebben huncutkodtak össze egy fészekaljnyi szuperhőst :-)