A hihetetlen család

The Incredibles

2019.06.18 Zsolti01

Nekem tetszett ez a film. Sokszor megnéztem már, de nem lehet megunni. Az animációja a kora miatt eléggé elavultnak hat, de ha eltekintünk ettől élvezhető film.

2015.06.27 drsolomon

Jól kidolgozott film. Látszik hogy nem sajnálták az időt, energiát és a pénzt. Tökéletes, vicces karakterek, frappáns megoldásokkal, humoros beszólásokkal.

2015.06.22 ElfRider

Egy család ahol mindenki szuperhős lehet különleges képességei révén. Nagyon színes egyéniségek. Pont ezért mindenki tud valamelyikőjükkel azonosulni és jobban izgulni értük.

2016.07.28 Homer

Érdekes és eseménydús mese. Tényleg élvezetesen vezeti fel a különböző életek történetfoszlányait és egyszerre vicces és izgalmas. Ami nagyon fontos nekem. A szereplők nagyon szerethetőek és változatosak. Mindenki tud idomulni valamelyikhez.

2015.06.24 szafffy

Nagyon szellemes, ötletes, színvonalas mozi, az egész család számára. Szomorkodhatunk, nevethetünk, izgulhatunk rajta. A kivitelezés tökéletes, elsőrangú.

2016.07.22 Igob1

Remek film és tényleg eszméletlenül jól csinálták meg az egészet. Ritka, hogy animációs mese 2004-ben ilyen szép legyen már. A zenéi jók és az egész történet nagyon egyedi és ötletes. Felnőtteknek és gyerekeknek nagy szerencsémre egyaránt szórakoztató ez a mese.

2015.06.02 era93

Nagyon szuper kis szuperhős családos animációs film lett. Egyszerre aranyos és jópofa. Tetszik, hogy minden családtag külön szuperképességet kapott és így együtt üldözhetik a bűnt. Mókás jelenetekben nem volt hiány.

Fel!
2003
A Lego-kaland
2014

2016.07.26 Karolyka

Zseniális mese ez is. Nem tud hibázni egyszerűen ez a stúdió. Klasszabbnál klasszabb szuperhősöket vonultat fel ez a mese. Nyulányka a kedvencem és a lánya aki erőteret tud csinálni és láthatatlanná tud ez által válni. Jól jönne nekem is sokszor ez a képesség.

2015.11.03 Cptn_Cold

Szörnyű és borzalmas. Ezt adnám címnek rögtön. Egyáltalán nem találták el a filmet, az alapok jók lettek volna azonban valahogy mégse tudták úgy kivitelezni, ahogy azt illett volna ehhez a filmhez. Sajnos számomra így erősen bukta

2016.03.10 Vibozsofi

karakteres szereplőkkel teli igazi kis családi film. Látványos és szórakoztató, magával ragadó! Korosztály nélkül mindenkinek ajánlom és akár többszöri nézésre is szórakoztató, izgalmas!

2016.02.21 prof.zoltan

Szeretem a szuperhős filmeket és szeretem az animációs filmeket így ez a film nekem iszonyatosan tetszett! A karakterek nagyon el vannak találva (gondolok itt a mellékszereplőkre is!) a történet remek, izgalmas, vicces, mi kell még? :) Ja igen, a 2. rész! :D

2015.03.27 habtündér

Hihetetlen,hogy ezt még moziban láttam a családommal! - Akkor, tiniként még inkább bele tudtam magamat élni az egészbe, hisz a filmbéli család lány karaktere is éppen tini. - Nem is tudom, hogy miért nem néztem azóta újra, most így visszagondolva.. valóban elég sok vicces rész volt benne, meg izgalmas is volt a cselekmény:)

2015.05.28 klaudia4469

Jó kis mese ez! Nagyon tetszett, elejétől a végéig lekötött, és magaménak éreztem minden szereplőt. Kedves szereplők, szép látvány, mögöttes tartalom. Egyik kedvenc mesém, barátaimmal láttuk moziban:)

2016.02.11 Krisztian

Nem igazán vagyok oda az animációkért, de ezt imádtam. És szerencsére jó pár évnyi várakozás Utah végre lesz második része. Szórakoztató kis mese vagy mi. :D