A hobbit: Smaug pusztasága

The Hobbit: The Desolation of Smaug

2018.05.07 Sólyom.Pocok

Túl hosszú... még úgy is, hogy Jackson hosszan-hosszan bővítette az eredeti sztorit és elkezdte pedzegetni a gyűrűk ura történetét. Ez nagy hiba, mert kb olyan, mintha a fő történet egy koszos utcáról szólna, a mellékszál pedig egy posztapokaliptiik... Több

2015.02.20 MutantNinjaPony

Nincs igazán eleje, nincs igazán vége. 1 szerepe van, hogy átvezessen minket a 3. filmhez.... Nekem vontatott. A karakterek elvannak, de tdjuk, hogy semminek nincsen súlya, mert még vár ránk még 1 film.

2016.01.14 Isindar

Ez a film annyira nem szólt semmiről kb az első 1 órában, hogy ha nincs benne a z a böszme nagy sárkány akkor biztosan bele alszok.

2015.01.23 David

Talán még az előzőnél is rosszabb lett, a színészekkel nincs gond, ahogy a rendezéssel sem, de a történet unalmas.

2015.01.27 M.Betti427

Jó lett szerintem, kár volt ennyibe szétszedni egy könyvet, ha max kettőnél maradnak akkor a történet sem tűnne ennyire vontatottnak. Rajongók úgyis szeretik!

2016.07.18 L.Morningstar

Még mindig a legjobb. Ezt a filmet csak imádni tudom. Igazán kellemes hangvételű és nem érzem, hogy laposodna a történet. Isteniek a párbeszédek és szerintem bármikor letudnék ülni elé hogy végig nézzem.

2015.03.02 HZ007

Ez a legrosszabb film, amit moziban láttam. Most először sajnáltam a pénzt a jegyért. A karakterek bugyuták, dráma alig van benne, de mégis epikusnak van elültetve. Behozzák a tünder-törp szerelmet, ami finoman szólva is erőltetett. A párbeszédek (A ... Több

2015.01.22 sggyula

Nem ér a LOTR nyomába, de ha ettől elvonatkoztatunk szerethető trilógia ez is. Van olyan ismerősöm aki a Hobbitot imádja és a Gyűrűk Urától még a mai napig falra mászik. Esélyt mindenképpen adnék neki.

2015.02.04 Buffy

A Gyűrűk ura után kár volt nekiugrani a Hobbitnak, mert ha már a rendező semmi újat nem tud adni, és a korábbi bravúrokat sem tudja megismételni, akkor az egésznek valahogy semmi értelme. A törp-tünde szerelem pedig teljesen felesleges szál, de ne legyek kegyetlen: a CGI nagyon szép. De most ezzel mire megyünk?

2015.02.04 kriskaa

Jó film volt, a kaland faktor elvitte a hátán az egészet. Valahogy bármi ami ebben a világban van benne, az rossz nem lehet. Történetet eléggé elhúzták, ami nem csoda hiszen egy rövid könyv a Hobbit, de a látvány és a hangulat szerintem egyben volt.

2015.02.08 mesterjani

Remek film, de ez is a bővítettel kapta meg a méltó formáját. Minden Gyűrűk Ura rajongónak melegen ajánlott!

2015.01.28 palacsinta

Nem tetszett a film, unalmas, vontatott, többet vártam.

2015.03.31 Lallerr33

Látványilag szép, tartalmilag egyezik a regénnyel. Láttam amúgy egy vicces videót róla a neten, ami szépen összefoglalja a három majd 500 perces trilógia epizódot, ebből a Smaug pusztasága részt egy nagy sétaként említi és tényleg...

2015.02.17 kitka6

jobbra sikeredett, mint az első rész, de még mindig nem nyerte el a tetszésem. mikor smaug megszólalt kitört belőlem a röhögés. valamiért teljesen váratlanul ért.