A hobbit: Smaug pusztasága

The Hobbit: The Desolation of Smaug

2015.03.31 Bruno

A sárkányos részek jók, a miszikus puttyogásosak nem. közép(földe)szerű :-(

2015.03.26 Viki6

Nemrég láttam moziban,és kíváló, perfect,tökéletes,lenyűgöző...mikor hazamentem,az egekbe dicsőítettem Tolkien-t,a könyv vele együtt FANTASZTIKUS...ezt mindenkinek KÖTELEZŐ megnéznie...a végén a kb.1 órás csata kifejezetten közel került a szívemhez..... Több

2015.03.17 Joachim

Szerintem sokkal jobb lett mint az első része. Az első résznél még úgy voltam, hogy ,,minek még ezt tovább húzni", de ez már tetszett. Viccesebb, kicsit látványosabb, szebb. Aki szereti ezt a trilógiát biztos megnézi, de szerintem másnak is érdemes megnézni persze a történet csak akkor érthető ha láttuk az előző részt.

2015.01.30 sharpshuta

Rendkívül izgalmas történet profi köntösben, bár hosszúra nyúli, szerintem nem unalmas, ajánlom mindenkinek!

2015.03.31 trngr

E film hatására kezdtem el a Gyűrűk Ura trilógiát amibe nem mertem belekezdeni eddig a filmig míg esélyt nem adtam neki. Képi világa története nagyon jó!

2015.03.11 anemeth

Még talán az elsőnél is rosszabb, bosszantóan semmitmondóan, unalmas, a gyűrűk ura után kár volt elkészíteni ezt a részt. Én nagyon untam, túl hosszú volt, és az egész egyszerűen csak fárasztott :(...

2015.03.29 J.Hunt

A gyűrűk ura után elég lapos "folytatás". A stílus marad és a látvány is. Nézhető trilógia, de többet vártam.

2016.05.28 Orosz Tivadar

Imádtam ezt is nagyon hihetetlen mit tudnak már animálni.

2015.01.15 szelesbt

Messze nem sikerült a LOTR nyomába érni. És a rengeteg CGI! Már szinte egy számítógépes játékban éreztem magam.