Anasztázia

Anastasia

2024.04.28 Krisz

Ez az a mese, ami állítólag nagyon jó, csak éppen nekem egyáltalán nem tetszik valamiért.

2018.04.26 indingo

Édesanyám kedvenc meséje, úgyhogy éni vagy egy tucatszor láttam vele. A története eléggé kiszámítható, de melyik mese nem az. Látványban szép és a zenék is dallamosak.

2017.07.18 Deku

Nagyon érzelmes, szép és kellemes történet lett. Amelyben csak úgy özönlenek a szebbnél szebb dalok. Ezer éve nem láttam már, de mai napig simán nézhető és élvezhető.

2018.11.26 dailyfilmsan

Kedvelem ezt a mesét. Nagyon sok dologban próbáltak az eredeti történethez hűek maradni. Érdekes a romanov császári család körüli história és a Disney belevágott. Kutatott és rengeteget dolgozott hogy papírra vigyék ezt a csodás mesét. Ahogy anasztáz... Több

2024.01.14 Timon

1990-es évek rajzfilmművészetének értékes gyöngyszeme

Egyik kedvenc rajzfilmem lett még aznap, amikor megnéztem. Vagy a fő kedvencem... Én személy szerint szeretem az orosz kultúrát, zenét, és sajnos ezekről nincs túl sok film. Már csak ezért is annyira nagy gyöngyszem ez. Nagy őszinteséggel szól a kita... Teljes kritika

2022.10.26 Klauka89

Hú, nekem ez gyerek- és fiatalkoromban nagyon kimaradt. Csak arra emlékszem, hogy a zenéje sok szalagavatótánc aláfestőzeneként szólalt meg hideg téli estéken. Most végre megnéztem a mesét, és igazán magával ragadott. Nagyon-nagyon tetszett.

2019.04.20 Ms. Akárki

Nagyon szép mese, ami minden egyes újranézésnél újra és újra elvarázsol. Talán a legnagyobb erénye, hogy való elemeket is beépített a mesébe, és a zene egyszerűen káprázatosan szép. Főleg magyarul. Ha nem is nézitek meg a mesét, a zeneszámokat mindenképpen érdemes meghallgatni.

2017.10.17 Szilonka

Anyukám kedvenc meséje. Helyes a története, szépek a figurák, karakteresek a szereplők és kellemes dalok csendülnek fel benne. Úristen már 20 éves a mese.

2017.07.10 MP170506

Megindító, gyönyörű történet, szép dalokkal. Egyik kedvenc rajzfilmem, kiváló alkotás lett. Többször nézhető!

2019.03.13 Timcsi

Egyik legszebb mese, amit láttam, nem az a nagyon elcsépelt történet. Érdekesek a karakterek, szuperek a zenék.

2018.10.14 Csillagpor

Nagyon érzelmes és magával ragadó történet, amiben valós történelmi elemek is megtalálhatóak, ezért jobban szurkolunk a karakterek boldogulásáért, túléléséért. Hálisten happy end lett. Kár hogy a valóságban ez kicsit sötétebb volt... De a mese az nagyon szép és a zene ikonikussá vált az évek során.

2020.10.25 petraszab

A története eléggé tipikus, kiszámítható, de valahogy engem mégis rabul ejtett.

2018.03.21 hackerjulcsi

Ebből a meséből minden megmaradt gyerekkoromból - ami nem véletlen. Nagyon tetszik, hogy az orosz kultúrát beviszi a filmben és Rasputyin alakja is nagyon karakteres és hatásos a mesefilmben. A táncos báli jelenet meg elbűvölő. 5*

2015.09.24 Zsceeeka

A legkedvesebb nem Disney mesém, ami akár az is lehetne. A dalok és a látványvilág nagyon hajaz a Disney-re, a magyar énekhangok nagyon szépen szólalnak meg, gyermekkorom kiemelkedő élménye volt.