Assassin's Creed

Assassin's Creed

2023.06.15 Dewer

Zagyvaság, látványos kivitelben

Ezt a filmet a látvány miatt kezdtem el nézni, mert a XV. századi Spanyolországban játszódik a cselekmény egy része, és ezek a részek baromi látványosak. Ugyanakkor a sztori egy teljes zagyvaság. Szerintem még a készítők sem tudták, hogy mit akarnak kihozni az egészből. Van valamiféle időutazás, meg tudás almája, meg asszaszin-klán, meg jövő-múlt egyszerre; totál káosz. Az utolsó húsz percet egyszerűen nem tudtam már bevállalni, ott abbahagytam. Azért érdemes mégis erről a filmről beszélni, mert jó példája annak, hogy egy hatalmas marhaságból is lehet látványos kivitelezést csinálni, mégis a tartalom lesz a döntő. Ami zagyvaság, az zagyvaság, és hiába van fullosra elkészítve látvány terén. Kábé ez a lényeg. És ezen szegény Michael Fassbender sem tud segíteni, pedig küzd, mint disznó a jégen. Jó színész, de ezt nem tudja ő sem megmenteni. Pedig tényleg lehetett volna jobb is, ha némi értelmet és logikát visznek az alaptörténetbe, valódi motivációkkal. De a videójáték így is tarol. A tizenkét évesek imádják. Azért ez is valami.

2018.11.20 Mithrel

Azon túl, hogy nagyon látványos és szuper akciójelenetei vannak, nem nagyon tud mit felvonultatni ez a film. Nem találkoztam előtte még az AC világával, így nincs összehasonlítási alapom, hogy ócsárolhassam vagy dícsérhessem a kivitelezést, de az tén... Több

2017.01.22 Elkoo

Nos ezzel a filmmel sem tört meg a videojáték-átok.Szimplán jó indulatból adtam rá a három csillagot.Találkozhatunk jó néhány logikátlan illetve meg nem magyarázott jelenettel.

2019.01.09 dovetusfurdo

Játéknak a rajongója vagyok, vártam is a filmet , de vontatott az egész. Maga a rendező tudta , hogy mit is akar ebből kihozni , vagy csak a játék körüli hypot akarta meglovagolni? Nem tudom , de egy biztos nem sikerült értékelhetőre.

2018.03.19 Rendszergizda

Legnagyobb csalódás számomra, amit eddig film tudott okozni nekem Anno nagyon vártam... Sajnos gyenge történet és karakterek és igazából nem tudok pozitívat mondani róla. (Érezhető a filmen, hogy játékot dolgoz fel, és ez miatt a stúdió nem vette komolyan és nem foglalkozott vele eléggé.)

2018.03.27 NRD

Szerintem nem volt rossz, bár jobbra számítottam. Nehezen indul be a történet, és csak az a része jó amikor a gépben van. A legvége kiszámítható. Szeretem a játékot, és vártam, hogy hozza a színvonalat, de nem bírta.

2017.01.05 Ancsus

Magát a játékot nem ismerem, így nem tudom ahhoz hasonlítani a filmet és azt sem tudtam pontosan, mit kapok majd, mire ülök be. Mivel nem volt előzetes elvárásom vele kapcsolatban, így egészen jól szórakoztam, bár tény, hogy nam egy nagy szám a törté... Több

2020.06.08 Robert Langdon

Sokan a játék alapján ítélik meg a filmet, főleg a kritikusok közül, de úgy látom itt vannak, akik nem ismerik a játékot. Nem vesztettek vele semmit. A film sokkal jobb lett, mint a játékok, amik előtte készültek. Bár több inkvizíció-korabeli jelenet... Több

2017.02.23 Beuszi

Különösen a harcjelenetek tekintetében látványos film, azonban maga a történet nem különösebben érdekfeszítő. Van benne néhány ellentmondás is, sok kérdést felvet. Egyszer nézhető.

2017.03.27 Szinano

Szerintem a legtöbb embert maga a játék miatt vonzotta be a film a mozikba, ahogy engem is. Lehet túl nagyok voltak az elvárásaim, de kicsit csalódottan távoztam, nekem kissé bugyutának hatott a film.

2020.04.24 lexyusz

Hétvégén sikerült ezt a filmet is megnéznem és nem bántam meg egyáltalán. Már az előzetese is felkeltette az érdeklődésemet, így nagy reményekkel vágtam bele a film megnézésébe.A játékot egyáltalán nem ismerem, soha nem is játszottam vele, így nem tu... Több

2017.01.22 Kata

A játékot nem ismerem, így számomra a film cselekménye elég homályos volt. Szerintem a színészek alakítása is nagyon gyengére sikerült, viszont a látványvilág és a harc jelenetek nagyon jól vannak készítve.

2017.07.24 Krisz860423

Az tetszett a filmben, hogy elég eredeti a sztori, nem egy százszor megrágott dologra épül, kicsit másabb mint a többi. A látványvilága nagyon el van találva, kár hogy nem imaxben néztem.

2019.01.08 Hajrakte

Ilyen unottan sem sűrűn lehet látni játszani ilyen nagyságú színészgárdát, hiába néztem meg csupán pár órája, már most nem igazán maradt meg belőle semmi, abszolút felesleges film