Az Emoji-film

Az Emoji-film

The Emoji Movie

A történet szerint az okostelefonok applikációi mögött egy teljes világ húzódik meg, mely az Emojiknak ad otthont. Ebben a világban egy emojinak csak egy arckifejezése van, ez alól csak Gene képez kivételt, akinek ez képessége alaposan megnehezíti a dolgát. Barátaival, Hi-5-val és… Több

Rendező: Anthony Leondis
Forgatókönyvíró: Anthony Leondis, Eric Siegel, Mike White
Premier (HU): 2017.08.10. | Netflix (2022.12.31.)

2022.08.30 JRD

Egy egyszerű "film" se több, se kevesebb. Átlagos történet, átlagos szereplőkkel és gondolatokkal. Mégis hazudnék, ha azt állítanám, hogy nem érdemes megnézni. Dehogynem! Hiszen mindenkinek más az ízlése. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.02.19 mamiéstöti2

Sokkal jobbat vártam, számomra egy nagy csalódás volt ez az alkotás. Az emojik sem voltak túl megnyerőek.

2019.06.25 HercegPeter

Ez egy több rajzfilmből összetákolt, gyenge és kifejezetten felejthető alkotás. Leginkább az Agymanókból merítettek ötletet, de többek között a Shrek is adott készítőknek ötleteket. Nagyon sok az erőltetett szóvicc, főleg a kézzel kapcsolatban. Sajn... Több

2017.10.08 Lamboh

Szerintem nem olyan rossz, mint ahogy azt sokan (konkrétan majdnem mindenki) állítják, de abban igazat adok, hogy gyenge lett. Magát az emojis ötletet én jónak tartom, csak a kivitelezés nem sikerült úgy, ahogy azt a készítők elképzelték. Emiatt pedi... Több

2019.01.03 HE7EDIK

Hát igen, vannak filmek, amiket a mai facebookos instagrammos twitteres világunk termel ki, ez tipikusan olyan. Alacsony IQ szintű felnőtteknek és gyermekeknek ajánlott, amúgy messziről kerülendő agyzsibbasztás.

A film összbevétele 217 776 646 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 163 591 506 forintot termelt. A hazai mozik összesen 126 978 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

T. J. Miller szerint ez volt a valaha volt leggyorsabban elkészülő animációs film. Szerző: jakedave

2018-ban megkapta az Arany Málna díjat.Szerző: Norbi

Az Emoji-film nagyon hamar felkerült az IMDB legrosszabb filmeket összegyűjtő listájába. Jelenleg (2017. aug. 15) 1,8 ponton áll a 10 fokú skálán.Szerző: GedyPapa

A filmben 250 különböző emojit építettek be az alkotók.Szerző: GedyPapa

Értékelés: 1.5/10
(2017. 08. 15.)
Öngyilkos trollkodásnak mondjuk nem rossz, de minden másnak szinte értékelhetetlen, hiába próbálták meg mégiscsak becsomagolni valamiféle basic-tanmesébe az outsider emojiról, akibe sokkal több érzelem szorult, mint amit elvárnak tőle. Több

(2017. 08. 15.)
Az Emoji-film nagyon könnyen befogadható. A lehúzó kritikákkal ellentétben, rendkívül érdekes és figyelemfelkeltő történetet kapunk. Olyan témákat érintve, amelyek ténylegesen fontosak és érdemes róluk kommunikálni később is a fiatalabbakkal. Több