Én, a robot

I, Robot

2018.12.04 VvV

Izgalmas film, engem meglepett a története, mása számítottam.

2020.09.19 Lonka

Remek sci-fi, Will Smith pedig zseniális, de ezt már előtte is tudtam. Izgalmas történet, ahol mindig történik valami. Többször nézős.

2018.07.09 Norbi

Sci-fi rajongóknak kötelező film. Nagyon jó alapkoncepció,amit sikerült is hitelesen előadni. Nagyon jó ötletek vannak benne, és Will Smith is megmutatta, nem csak a szerencse miatt lett népszerű.

2020.06.15 stevepisti

Jó SiFi

Nagyon jó robotos film, jó történettel ,ütős képi világgal! Nekem többször nézős!

2015.04.30 Milanman

Az alapanyag zseniális, a filmes feldolgozás bár nem hibamentes, de helyenként szépen megidézi a könyv szellemiségét. Akciójelenetei látványosak, jól működnek. Nem mestermű, de korrekt sci-fi.

2016.11.18 MKristijan

Egy elképzelt jövőkép amibe akár bele is illeszthetjük magunk. Nagy kedvencem ez a film is.

2019.05.03 petraszab

Remek film, minden perce jól fel van építve. Tartogat meglepetéseket, izgalmas, különleges a látványa és jó karakterek vannak benne.

2018.03.21 hackerjulcsi

Sci-finek rendben van, de nekem nem tetszett.. valahogy túl sok volt a hype körülötte és így többet vártam a filmtől, mint amennyit ténylegesen tudott nekem nyújtani...

2018.10.20 Csillagpor

Nagyon jó film. Will Smith-től ez a kedvenc filmem. Klasszikus akciófilm jó alaptörténettel. Érdekes és hitelesnek ható alapgondolat. Ha a robotokba elvileg kikerülhetetlen alaptörvényeket ültetnek be, amik miatt nem fordulhatnak ellenünk, akkor hagy... Több

2016.08.09 VFTS

Jó a történet és Will Smith egyik legjobb alakítását láthatjuk a filmben.

2019.01.14 szabomarc

Nekem nagyon tetszett a film, végig fokozta az izgalmakat az első perctől kezdve. Valószínűleg dob rajta, hogy a sci-fiket és a színészt is nagyon szeretem, de a film érdemeiből ez semmit nem von le, nagyon jó.

2023.08.27 Ergit

Amíg nem alkotnak legalább olyan robotot, mint az RS-4-es, addig ez a film mindig a jövőről fog szólni, mindig aktuális lesz, még maga a kérdés is, ami elhangzik a filmben.

2019.04.17 iq.csabi

Nagyot szól ez a film és a mai világban aktuális téma. Mindenképpen megéri megnézni.

2016.04.27 ereln

Will Smith nagyon jól nyomja az ilyen szerepeket, itt pozitívum volt még a történet is, mert jól meg lett írva és jól le lett rendezve, csak ajánlani tudom mindenkinek, aki csak teheti nézze végig, mert megéri.