Én, a robot

I, Robot

2015.01.28 london2012

Látványos akciójelenetekben gazdag film. Tökéletes forgatókönyv, tökéletes rendezés és remeg színészek. *****

2017.05.31 szkodvig

Kellemes kis film. Nagyon szeretem, a könyvet még nem olvastam de tervben van,többen ajánlották már. Akik szeretik az akciófilmeket az csalódni nem fog.

2017.02.25 clay00

Az elején még tetszett, aztán óriási mély repülés nálam. Botrányosan rossz lett, nagyot csalódtam, pedig alapvetően Will Smith filmjei jók. Többet vártam ettől a sci-fitől.

2016.05.21 Gecko

Will Smith egyik legeslegjobb filmje! Kitűnő a sztori, elgondolkodtató megfelelően utópisztikus. Sci-Fi robotos filmek fanjainak kötelezően megnézendő. Bőven megéri a gyönyörűen kivitelezett effektek miatt is.

2015.06.05 Mr. Z

Nem semmi film. Jól kidolgozott történet és azért szépen bemutattak egy olyan világot ami akár lehetséges is lesz a jövőben. Will Smith oda tette magát nagyon ami nem okozott meglepetést. Talán csak néhány helyett voltak apróbb hibák de elhanyagolható. Bőven a jó kategóriában van.

2015.06.30 Enccso

Jó, hogy időnként ilyen elgondolkodtató alapötletű könyveket is megfilmesítenek. Több Asimov művet is szívesen látnék filmvásznon. Ezt is korrektül megcsinálták, szép volt a látványvilág, izgalmas és akciódús sci-fi.

2015.06.24 Newyqrk

Azok közé a filmek közé tartozik, amit többször képes vagyok/voltam megnézni. Legjobb filmja Will Smithnek szerintem. Elképesztően hozzá illik ez a karakter. A története és amit képvisel a film pedig valami nagyon jó összhangban van!

2015.10.14 Siriusalias

Gondosan kiválasztott színészekkel mutatja be a film, a közkedvelt témát, miszerint hogy képes az ember felé emelkedni a saját maga által létrehozott mesterséges intelligencia. Remélem nem lőttem le ezzel túl nagy poént. Érdemes megnézni, jó szórakozást hozzá!

2017.01.08 des.tiny59

Így kell egy jó stabil filmet összepakolni, remek sztori, fantasztikus gárdával. Ez a film szerintem írtó módon el lett találva. Először is nagyon eszes módon lett megalkotva a történet és a kivitelezésre sem lehet semmi panasz. Látványvilága pedig mindenképp megéri a pénzét. Összefoglalva nagyon szerettem.

2015.09.02 Barthy

Rossz film? Ez azon is túlmutat. Nincs még egy ilyen, amire azt mondhatom, hogy felesleges. Nos, mást nem is nagyon tudok mondani. Ha nem akarsz időt pazarolni, akkor kerüld el messzire.

2016.04.24 johnny87

Ismét egy Will Smith film ami nagyon jó.Egy igazán ötletes alapsztori bár egy kicsit terminátor a gépek lázadására hasonlít de mégis egészen jól működik.A jövő bemutatása egészen jól sikerült.A sci-fi hangulat meg van.Izgalmas bünügyi téma a gyilkos ... Több

2016.08.03 hunfolker

Van (sokkal) rosszabb filmje is Will Smith-nek. Asimov miatt pedig mondhatni kötelező darab a stílus rajongóinak.

2015.10.19 Pumpu

Sokan nekifutottak már ennek a témának, és sorra el is buktak, mert nem képesek alább adni egy agysorvasztó hollywoodi látványprodukciónál, amikor az effektekre helyeződik minden hangsúly, és ezt a cselekmény és a karakterábrázolás is megsínyli. Ha r... Több

2018.07.15 Randallot

Már a XX. század elejétől születnek a jóslatok, hogy a technológia miként lesz úrrá az emberen… A jövő veszélyeit mi magunk teljesítjük be azáltal, hogy egyre intelligensebb eszközöket teremtünk, beléjük programozva az összes rossz emberi hibát is, é... Több