Játssz egy XBOX 360 500 GB-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Freddy vs. Jason

(Freddy vs. Jason)
Freddy vs. Jason

Tartalom

A Rémálom az Elm utcában, és a Péntek 13 gyilkos szörnyetegei pokoli küzdelemben csapnak össze. A hokimaszkos halálosztót, Jason Voorheest Freddy Krueger küldi Springwoodba, hogy félelmet csepegtessen az emberek szívébe. A terv azonban visszafelé sül el, Jason túlságosan élvezi a vérfürdőt, Freddy pedig úgy dönt, nem hagyja tovább, hogy más arassa le a babérokat.

2015. 03. 04. 10:43

A rendezés jogát Ronny Yu kapta meg, aki jó választásnak bizonyult. Sikeresen mixelte össze a két sorozat stílusjegyeit, és így sem Krueger, sem Jason rajongói nem érezhetik úgy, hogy méltatlanul elbántak volna kedvencükkel. Eljutunk a legfontosabb helyszínekre, az Elm utcába, Westin Hills-be és a Kristály-tavi táborba is. A film maga egy meglehetősen véres slasher horror. Rengeteg a leszakadó testrész, lehulló fej, és vérben tobzódó a végső csata is. Nagy Freddy rajongóként nekem tetszett a film. Láttam már vagy tízszer és még most is nagyon élvezem. Gyerekkori kedvenc, korrekt iparosmunka, szórakoztató slasher, de lehetett volna jobb is: a Rémálom az Elm utcában remake ismeretében egyébként klasszikusnak is nevezhető.

2016. 02. 13. 00:06

Alapvetően horrorfilmnek igen gyatra. Van benne pár béna színész is. Mégis szeretem ezt a filmet, mert egész jó ötlettel hozták össze a két mészárost. Meg egyáltalán mókás volt egy filmben, sőt egymás ellen küzdve látni őket. Freddy poénjai óriásiak és Robert Englund szokás szerint zseniálisan formálja meg őt.

2016. 10. 02. 15:52

Nálam abszolút 5 csillagos a film, ha nem láttam már vagy hússzor, akkor egyszer sem. Imádom Freddy karakterét, ahogy Jason-ét is. A poénok nagyon ott vannak végig a filmben, ahogy az izgalom és a feszültség is. A végére remélem mindenki megszereti Freddy és Jason karakterét, én odavagyok értük. Nem félelmetes horror, de igazi kis klasszikus. Aki szereti a horrort, az mindenképp nézze meg, ha eddig még nem tette volna. Nem a legizgalmasabb film, ezt aláírom, de nagyon jól alakítanak a színészek és minden benne van, ami egy horrorfilmbe kell. Imádom.

Jason Ritter

Peter Jacksont is felkérték rendezőnek.

(kázsé)

Ken Kirzingernek fogászati kezelésen kellett átesnie, de nem volt idő leszedni és újra felrakni a sminkjét, így kimaszkírozva ment az orvoshoz, ahol több beteg azt hitte, hogy egy elszabadult pszichopata, és majdnem kihívták a rendőröket.

(kázsé)

Az utolsó film, amiben Robert Englund játssza Freddy Kruegert.

Smoking Barrels: Freddy vs. Jason
Az emlékezetes ágyas gyilkosság Voorhestól, vagy a flipperes percek Krueger előadásában a rajongók számára emlékezetessé teszik ezt a könnyed szórakoztatásra szánt, önmagát nem túl komolyan vevő crossover filmet.