Páncélba zárt szellem

Ghost in the Shell

2018.01.10 MMcFly2015

Be kell vallanom, hogy a 90-es évekbeli Ghost in the Shell nekem az életem során kimaradt. Nem láttam, és nem is nagyon hallottam róla... ezt a 2017-es filmet is úgy néztem, mint egy újabb Hollywood-i sci-fit, és nem mint egy japán manga adaptációt. ... Több

2017.07.28 rainman

Sablonos, kiszámítható, következetlen, lapos. Mindez megspékelve gyatra párbeszédekkel és unalmas cselekménnyel. Na jó, vizuálisan rendben volt.

2017.07.31 Lonka

Megnéztük ezt is. Scarlett Johansson játéka hagy némi kívánni valót maga után. Annyura üres a tekintete, hogy az már fáj. Látvány kicsit dobott a filmen.

2017.11.05 hsanya182

Egyszer nézhető, jó kis sci-fi film. Nem hagy maradandó nyomot, de élvezhető látványos mozi.

2017.12.09 Greeta

Volt valami kellemes szokatlan a filmben, ami nagyon tetszett. A története izgalmas volt bár a szerelemi szál picit erőltetett volt és kiszámítható.

2019.04.28 petraszab

Én egyáltalán nem ismertem az alapsztorit, ezért a meglepetés erejével hatott a film. Végig izgalmas volt, feszültséget táplált, és volt benne csavar is.

2019.01.20 Syracuse

Scarlett Johansson sem menti meg

Mint mindig, Scarlett Johansson most is remekel, bár egy ilyen szerepet ő álmából felkeltve is eljátszik. A film egyébként átlagos, ezek az agyonlassított akciójelenetek legalább annyira idegesítőek, mint a retinaégetően gyors vágások.

2017.04.11 ANdraS

Bevallom, hogy igyekszem minden sci-fit moziban nézni. Sikerült eljutnom a Páncélba zárt szellemre is és el kel ismernem, hogy elég jóra sikerült. Ami kitűnő, az a cyberpunk esztétikája, a kirajzolt világ igaz túlexponált, de elhihető, főleg ha tudom... Több

2017.07.30 szucszoli

Szájbarágós, túlértékelt

Imdb 6,5. Kicsit magas ez az értékelés! Tükröződik benne az elfogultság, mert ez a film annyira hálivúdi, hogy egy igazán jó cselekmény, konfliktus és feszültség helyett csak az amerikai filmektől már megszokott elcsépelt és szájbarágós közhely puff... Teljes kritika

2017.06.23 timar88

Nekem tetszett a film. Most is eszembe jut néhány olyan jelenet, ami kiemelkedő volt és ami miatt meg lehetett szeretni a filmet. Biztos, hogy később újra meg fogom nézni.

2020.12.28 helfannn

Nem borzalmas. A színészek megtettek minden tőlük telhetőt. Lekötött. De nem adom meg ennek a filmnek az öt csillagot, mert voltak apró hibák, amiket sajnos figyelembe kell vennem, nem is kicsit.

2017.12.06 Imlah

Profi színészeket válogattak a filmbe, akik hitelesen, meggyőzően alakítanak. Nem okozott csalódást a film. Izgalmas, érdekfeszítő a cselekmény, pörgős jelenetek!

2017.08.02 Kadinta

Valahogy jó de mégsem. Johanssonban csalódtam. Nyilván ez volt a szerepe, de ne már... Lövöldözik párat, kiderül, hogy a teljes múltját bemesélték neki, ő meg csak áll és üres tekintettel néz. A történet... hát... kicsit gyengus. Meg lehet nézni, de imitt-amott a néző nevetgélni kezd, annyira röhejes.

2018.04.04 csokee38

Azoknak ajánlom, akik szereti a tipikus amcsi filmeket. Úgyszólván kissé "gyerekes". (Sajnos) Pedig jó grafikai stáb állt mögötte. De ez kellett. Úgy látszik olyan embereknek készült akik a látványra meg az elementáris ösztönökre jobban rátapadnak cs... Több