Vén rókák

Going in Style

2017.07.27 Lonka

Az első fél óra nagyon unalmas, egy humoros jelent sincs benne. Utána mikor kitalálják, hogy ők is bankot rabolnak kicsit felgyorsulnak az események, de én többet vártam a filmtől.

2017.07.23 rainman

Egy könnyed, drámai, öreges, kellőképpen szentimentális vígjáték. Se több, se kevesebb. Nem instant nézős, de semmiképpen sem elpazarolt 90 perc!

2019.02.06 kevelin

nagyon szuper kis film volt. nagyon jókat nevettem rajta. jó kis kritika a mai pénzügyi világ számára. sajnos valóban igy mennek a dolgok. a 3 öreg pedig zseniális.szuper kis film volt

2020.10.12 jfruzsi97

Nagyon jó színészválasztások. Tele humorral, érdekes sztorival, jó kis délutáni családi program.

2017.08.07 felicity

Nagyon tetszett. A vén rókák egy igazán szerethető, aranyos és szép film. A három barát kirabolják a bankot, aztán ügyesen kimagyarázzák magukat és a maradt összeget szétosztják, az nagyon tetszett.

2017.09.13 Gábor Rózsa

Teljesen jó vígjáték egy kicsit önmagában izgalmas, önmagában is aktuális történettel. Az, hogy néha tényleg lehet nevetni jóvá teszi. Abszolút jó élmény, mint film. Nem alkot teljesen zseniálisat önmagában, de kifejezetten a jobb filmek közzé tartozik. :)

2017.07.18 T.Andras

Aranyos, megmosolyogtató vígjáték, melynek főbb szerepeiben kiváló színészek, nagy nevek köszönnek vissza. A történet eléggé kiszámítható, de nincs ezzel semmi baj. Egyszer simán nézhető film.

2018.09.28 koricapito

Ezt a filmet nem érdemes boncolgatni. A sztori pofon egyszerű, Zach Braff egy vígjátékokban jártas rendező, a színészeket ismerjük. Nem szabad sokat várni, de azt hozni fogja. Érezhetően egy könnyen emészthető, jó pofa poénokkal, szerethető karaktere... Több

2017.05.30 VK

Csupa profi színészt felsorakoztató,, kellemes, szórakoztató vígjáték, ami amellett hogy jó humora van, mondanivalóval is rendelkezik. Nem csalódtam benne!

2017.08.28 ocskol

Szeretem a filmben szereplő színészeket, elsősorban miattuk néztem meg ezt a vígjátékot. Nekik köszönhető az, hogy 3 helyett 4 csillagra értékeltem, mert egyébként elég átlagos a sztori.

2018.03.31 csokee38

Aranyos volt, élmény volt a színészlegendákat nézni, jól el voltak találva az arányok a filmben, kellemes volt a rendezés és nagyon jó volt a zene. Nem váltotta meg a világot, de kellemes kikapcsolódás volt.

2018.03.23 Csicsi88

Adott három ismert színész, akikkel végül is eladható ez a kevésbé jól sikerült film. A történet életszerű. A nyugdíjasok rájönnek, hogy hiába dolgozták végig életüket, mégsem engedhetik meg maguknak amire vágynak. A bankok helyzete miatt nyugdíjuk is veszélybe kerül.

2017.04.08 marklar

Atyavilág, mekkora vígjáték! :) Öregember nem vénember... A teremben egy csomószor kellett hangosan felnevetnem. A színészekre nem lehet panasz, a sztorit egy Oscar-díjas író (vagy csak jelölt, de az biztos) rakta össze, szóval minden stimmel. Semmiképp ne hagyd ki!

2017.04.09 Bady

Ne már arcok, ez a film baromi jó lett, egymást érik a poénok a három legenda szájából, most komolyan, mégis mire számítottatok? Én megvetettem neki, az elejétől a végéig, és könnyesre nevettem magam rajtuk. Ahogy a teremben elnéztem, ezzel nem voltam egyedül. Annak, aminek szánták ezt a filmet, annak kiváló!