Inferno

Inferno

Supernatural Movies
2016/10/12

Teljesen irreális módon ennél az adaptációnál csak azokat érik majd meglepetések, akik olvasták a könyvet. Több

Frappamagazin.hu
2016/10/14

...akik egy drámai mélyéseggel teli elmélkedésre számítanak azok csalódni fognak. Mivel az Inferno pontosan az aminek láttatja magát: egy zúzos két órás kincskeresés. Továbbá vígjáték fanok: szexista vagy bugyuta poénok sincsenek benne, viszont kárpótlásként átíveli a professzor cinikus humora, melyet egyszer-egyszer felcsillant a rázósabb helyzetekben. Én azonban így is remekül szórakoztam!

Vox.hu
2016/10/14

A rohangálás folytatódik! Robert Langdon ismét kapott maga mellé egy fiatalabb nőt, hogy ketten együtt súlyos kilométereket, csalafinta csavarokat és középkori művészeti alkotásokat nem kímélve akadályozzanak meg egy újabb armageddont. Több

Puliwood.hu
2016/11/05

Értékelés: 6.5/10
Robert Langdon kalandja ismét nem lett több egy jelentéktelennek mondható lábjegyzetnél a krimik fejezetében. Több

jerrycomovie
2018/12/07

Thanos kissé be lett előzve!
"Szóval, a történet azon része, hogy egy milliomos antagonista, humanista indíttatásból kitenyészt egy halálos vírust, amely a föld lakosságát nagyjából megfelezi, érdekes felvetés, hiszen nem érzelmi síkon közelítve a témát, hanem logikai úton, van benne ráció. " Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!