Az eltévedt golyó 2

Az eltévedt golyó 2

Lost Bullet 2: Back for More

Charras halála után Lino és Julia átvették a helyét, és megalakították az új kábítószer-ellenes egységet. Lino eltökélten keresi a bátyja és a mentora gyilkosait, folytatja a vadászatot, és nem hagyja, hogy bárki az útjába… Több

Forgatókönyvíró: Alban Lenoir, Guillaume Pierret
Ország: Franciaország
Premier: 2022.11.10. | Netflix (2022.11.11.)

2023.04.08 Fikatours_blogger

Ez a golyó nem tévedt el

Bármennyire is rossz arcú a főhős, megkedveltem a karaktert. A bunyó stílusa teljesen egyedi, üde színfolt a sok hollywoodi akciójelenet után.

2022.11.12 szemtelen

Akciós látványosság

Hagyományokkal szakító, mai akciófilm. Más, mint a hagyományos amerikai vagy francia akció-klisé, és mivel újszerűen, fejlett technikai eszközök bevetésével, ügyes alkotógárda készítette, ezért látványos és mutatós lett. Szokatlanul lenyűgöző a rendezés, menő az operatőri munka, kifogástalanok a bunyók, bravúrosak az autós üldözések. Igazi közönségfilm, faltól falig akció. A színészi játék sem rossz, de nem hibátlan. És ezzel mindent elmondtam, amiért érdemes megnézni. Ugyanis a látványosság nulla történettel párosul, az érdektelen cselekménye a tömény, ám érdekes akciójelenetek sokaságában elvész.

2022.11.13 Érdeklődő

Látványosabb, mint az első rész

Kevés olyan mozgókép van, aminél elmondható, hogy legalább olyan jóra sikerült, mint az első része vagy talán még jobbra is. A történet végig izgalomban tartja a nézőt, egy pillanatig sem mondható, hogy lankadna az ember figyelme. Végig izgultam a látott eseményeken, fergeteges volt.

2022.11.12 Rics

Jó folytatás

Igazi mai technikával készített film. Verekedős jelenetekre plusz pont. Ajánlani tudom csak!

2022.11.11 Kiss

Hú, nekem ár az előző rész is nagyon bejött, és igazán remek folytatást kanyarintottak neki. Nem érdemes kihagyni.