Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A szerencse háza

(The House)

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Egy jó szülő mindent bevállal. Amikor apu és anyu (Will Ferrell és Amy Poehler) rájön, hogy elképesztően rosszul gazdálkodtak a lányuk egyetemi képzésére félretett pénzzel, és nem maradt semmijük, megesküsznek, hogy juszt is taníttatni fogják a gyereküket. Ha kell, hát azt is vállalják, hogy más pénzén.
Szerencsére, van egy játékmániás haverjuk. Tőle származik a zseniális ötlet: Zugkaszinó!
Békés, kertvárosi házuk pincéjét átalakítják, és illegális játékbarlangot kezdenek üzemeltetni benne. A tétek gyorsan emelkednek, a pénz ömleni kezd, de azért az is hamar kiderül, hogy a törvényen kívüli életnek is vannak hátulütői. (Intercom)

2017. 08. 17. 06:28

Bár mindkét főszereplőt bírom, és a trailer is egész ígéretesnek tűnt, a végeredmény már nem fogott meg annyira. Teljesen átlagos hollywoodi vígjáték, amiben sokkal több volt, mint amit kihoztak belőle. Ennyi.

2017. 08. 17. 17:41

Júj, hát ezzel nagyon mellélőttem. Én is bíztam benne a trailer alapján, de aztán jött a feketeleves. Egyszerűen ez a film nem vicces, a teremben sem hallottam, hogy annyira nagy lett volna a buli. Volt pár jó poén, de önmagában ez még nagyon kevés.

Lennon Parham
Jeremy Renner
Andy Buckley
Andrea Savage
Jason Mantzoukas

A Szerencse háza Will Ferrell és Amy Poehler második közös filmje. Első alkalommal a Jégi dicsőségünk (2007) forgatásán dolgoztak együtt.

Amy Poehler és Jason Mantzoukas második közös munkája. Az első a Városfejlesztési osztály volt.

A szerencse háza Andrew Jay Cohen rendező debütáló filmje.

VOX.hu - A szerencse háza
Jobb pillanataiban széles mosolyokat, max kuncogást csal elő belőlünk a film (főként Ferrellnek köszönhetően), a rosszabbakban pedig ujjakat és karokat vagdosnak le, vért spriccelnek a szereplőkre, és Jeremy Renner is beugrott egy rövidke szerepre, mert itt volt az ideje, hogy rendesen beégesse magát. Még Alexandra Daddario járt a legjobban, mivel az ő jeleneteit mind kivágták a végső verzióból. 45/100
Movieaddicts: A szerencse háza
Akinek nincsenek komolyabb elvárásai egy vígjátékkal szemben, az nyugodtan nézze meg, ha teheti. Én viszont csalódtam. 4,5/10