Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

A kezdő

(The Intern)
A kezdő

Tartalom

Tartalom 1
Tartalom 2

Egy menő internetes divatcég az esélyegyenlőség nevében idősebb, akár hasonló munkakörben szerzett tapasztalat nélküli álláskeresőknek is lehetőséget ad. Ennek apropóján jelentkezik gyakornoki pozícióba Ben Whittaker. Az elegáns, joviális öregúr felettese a talpraesett, határozott és kissé szeszélyes Jules Ostin lesz, akivel nem éppen zökkenőmentesen indul a közös munka. Idővel azonban kiderül, hogy sok közös van bennük, s a kezdeti távolság egyre szűkül Ben és Jules között.

(erare)

2015. 09. 27. 09:18

Erre kár volt elpazarolni egy mozijegyet, pláne kettőt. De nagyon gyanús, hogy ezzel nem csak én voltam így, hanem a többi néző is a moziban. Valahogy hiányzott az emberek arcáról a megszokott mosoly az előadás végén.
Ez ilyen se nem vígjáték, se nem dráma volt. Nagyon erőltetett a humor és nagyon közhelyes a drámaiság. Ismét egy kicsit megvezető a trailer. Ha valaki valami nagyon jó kikapcsolódásra vágyik, ne ezt a filmet nézze meg! Ezt most nem kellett volna bevállalani Mr. De Niro!

2016. 01. 23. 21:20

Kedves, aranyos, felváltva vicces és (enyhén) drámai hangulatú vígjáték. Lecke, tanulság, példa több szituáció, élethelyzet kapcsán szokatlan nézőpontból. Nancy Meyers író-rendező és a főszereplők a szívmelengető, kellemes vígjáték garanciája. Csak ajánlani tudom, "kategóriáján belül" kötelező!

2016. 02. 12. 18:58

Sajnos a sok negatív hozzászólás jogos. Eljutottunk oda, hogy DeNiro nem, hogy nem garancia a jó filmre, de mostmár kemèny rizikó megnèzni az új filmjeit. Ezt vígjátèknak bepromózni a legnagyobb hiba volt. Egyszer nem tud nevettetni, ès minden mondatból ki akarja hozni a komoly drámát, de a sztori messze jár a komoly törtènettől. Nem beszèlve arról, hogy mindezt kèt órás játèkidőben. Robert De Niro utolsó erős drámai alakítása nálam a Mindenki megvan c. filmjével volt..

Andrew Rannells
Jason Orley
Nat Wolff
Jason Orley
Nat Wolff

A női főszerepre eredetileg Reese Witherspoon-t választották ki, ám a színésznő az utolsó pillanatban lemondta a szerepet, az ő helyére ugrott be Anne Hathaway.

Drena De Niro, Robert De Niro adoptált lánya játssza a hotel menedzsert.

(puffancshercegnő)

Anne Hathaway karakterének az egyik alkalmazottját Mia-nak hívják. Ez egy utalás Anne Hathaway korábbi filmjére, a Neveletlen Hercegnőre, amiben ő játssza Mia hercegnőt.

(puffancshercegnő)
Mozi24: KULTÚRA 38 És te mit fogsz csinálni, ha nyugdíjas leszel?
A kezdő hozza az összes elvárást, sőt, még túl is teljesít önmagán. Szem nem marad szárazon.
VOX: A kezdő
Nancy Meyers érdekes rendezőnő. Jópofa sztori ötletei vannak, és mindig neves, tehetséges színészekkel veszi körbe magát, mégsem tud eredetit alkotni…
Movieaddicts: A kezdő
Nem feszegeti a határokat, de ezt nem is várjuk el tőle. Szórakoztató, érzelmes, humoros, se több, se kevesebb.