A kezdő

The Intern

2015.10.30 [email protected]

Egyértelműen csalódás volt a film. Sokkal jobbat vártam a főszereplőtől. Tulajdonképpen vontatott lassú cselekményű és unalmas volt. Nem éri meg Időt pazarolni rá.

2018.06.13 schvarz

Aranyos, megfogó film, aminek van mondanivalója és megfogja a nézőjét. Kicsit az "ellentétek találkozása" is a film, rávilágít lényeges dolgokra és mindezt hitelesen, meggyőző színészi alakítással teszi!

2018.04.22 Plisetsky

Ez a film egy igazán kellemes kikapcsolódást nyújtott. Robert de Nero egy igazán nyugodt, életével elégedett és az emberekkel figyelmes karaktert alakított nagy sikerrel. Még én is mosolygósabb lettem miután megnéztem.

2017.02.17 Acropolis

Igazi színvonalas, jó humorú, igényes film, ami legnagyobb részben Robert De Niro alakításának köszönhető. Hozza formáját, profin alakít, humoros és profi.

2017.05.20 miklosvaridori

Inkább csajos filmnek mondanám, könnyed és vicces, a két karakter kihozta magából a maximumot tetszett együtt a szereplésük. Egyszer mindenképp érdemes megnézni.

2016.11.01 fazekasanett92

Robert de Niro neve láttán talán többre számít az ember a film kapcsán, de ha ettől elvonatkoztatunk, egy jó, könnyed, szórakoztató vígjátékban lehet részünk. Jó humorú, évezhető film.

2017.06.28 Zsuzsy

Nagyon tetszett a filmben, hogy reális, életszagú problémákat vet fel. Igazi dráma amellett hogy nagyon jó a humora is. Megnevetteti, ugyanakkor el is gondolkoztatja az embert.

2017.01.23 Enjoy

Vicces, szórakoztató vígjáték. Robert De Niro hozza a formáját, kora elleére a mai napig is jól alakít. Szakmailag profi, hiteles színész. Laza, könnyed vígjáték.

2016.11.08 kicsimano

Aranyos, kedves, érzelmes kis filmecske A kezdő, emlyet egyszer meg lehet nézni, de nem kell sokat várni tőle. Anna Hathaway és Robert De Niro is jók a szerepeikben, de kiemelkedő színészi játékról nem beszélhetünk.

2016.05.08 deneslau

Robert De niro filmjeinek viszonylatában A kezdő túlságosan könnyed, laza, már-már sablonosnak mindható vígjáték. Amolyan egyszer elmegy a kategória, nézhető, vicces és szórakoztató, nagy mögöttes tartalom nélkül.

2017.09.05 veresszsoltika

A moziban láttam a filmet, a nagy nevek miatt néztem meg . Voltak fenntartásaim a filmmel kapcsolatban, de nem kellett csalódnom, színvonalas és jó humorú.

2016.10.13 tiszaizsofi

Robert de Nirot szokatlan volt látni ilyen szerepben, de simán megállta a helyét, nem okozott csalódást . Szórakoztató és jó film sok humorral és vicces jelenettel , jó rendezéssel.

2016.05.17 Edeske

Végig pörgős cselekményű film, aminek van humora és mondanivalója is. Alapvető társadalmi problémákat is megfogalmaz. Kicsit elgondolkoztató és nagyon szórakoztató!

2016.10.25 Manfred

Robert De Niro ebben a filmben is hozza a formáját, humoros és hiteles az alakítása. Végig pörgős a film. Laza, igazi kikapcsolódást nyújtó film. Szórakoztatott.