A kezdő

The Intern

2017.03.27 VK

Robert De Niro nagyon jól alakít a filmben, kora ellenére hozza a formáját. Vicces és aktív. Szórakoztató, humoros vígjáték, végig pörögnek az események.

2016.10.13 Manson

A mostani vígjátékok közül a jobbak között van. Robert De Niro hozza a formáját, profin alakít, meggyőző és vicces, hiteles alakítás. Végig lehet nevetni a filmet.

2016.08.25 Emma109

Aranyos film, de nem túl egyedi, de kedvelhető.

2016.12.09 Maxima

Átlagnál jobb vígjáték. Jók a poénok és ami tetszett hogy alapjában véve reális társadalmi problémát mutat be. Lehetett rajta nevetni, moziban kellemes élmény volt!

2016.12.02 gubimari

Bolondos, kedves és aranyos egyszer nézhető filmecske két nagy kedvenc színészemmel. Egy esős, borongós napra kitűnő választás, garantáltan jobb kedvre fog deríteni mindenkit ez a történet.

2016.08.30 Nnoorraa

Vicces, humoros film, ami mai problémát vet fel szórakoztató köntösben. Leköti a nézőt, mert pörgős, vicces, Robert De Niro hozza a formáját, nagyon eredeti és hiteles. Tetszett.

2015.10.20 Mano35

Csalódás volt a film, Robert De Nirotól többet vártam. Tulajdonképpen sztorija nem igazán volt a filmnek. Néhány jó poéntól eltekintve unatkoztam rajta.

2017.02.24 időjós

A kezdő egy igazán kellemes, jó humorral megfűszerezett, üdítő darab, amit örülök, hogy láttam, mert nekem nagyon tetszett. Egyszer nézhető darab, kis limonádé film.

2016.08.23 beus1987

Szombat esti filmek tökéletesen megteszi. A története nem túl egyedi, de van benne néhány humoros jelenet.

2016.06.15 Panna

Egyszerű történetű film, humoros vonásokkal. Nem egy rossz film, de az egyszerűsége nem jön be mindenkinek.

2015.11.16 Regi82

Hát én Anne filmjeit alapból nem szeretem és ez itt sincs másképp. A filmben semmi élet sincs, se humor, végig kiszámítható a cselekmény. Rengeteg ilyen film készül sajnos. Egyetlen jó Robert mert jól játssza a szerepét.

2019.01.08 urbanistaa

Nem mondom, hogy a film mindvégig unalmas volt, de sokkal többet vártam tőle a színészek neve láttán. egyszer meg lehet nézni, de pár év múlva nem fogom ezt megismételni.

2016.10.26 malnaturmix

Olyan kis egyszerű szerethető alkotás. Nem akarták túljátszani a szereplők, helyesek a poénok benne.

2016.07.27 Karolyka

Zseniális film. Pályakezdőként tavaly sokat segített a kitartásban és sok erőt nyújott számomra. Szerintem ezzel nem vagyok ezzel egyedül. A színészek tökéletesen vannak összeválogatva és nagyon szeretem, ha egy filmnek ilyen szép mondanivalója van.