Tremors 2. - Ahová lépek ismét szörny terem

Tremors 2. - Ahová lépek ismét szörny terem

Tremors II: Aftershocks
Michael Gross

Egy mexikói olajtársaság felbéreli Earl Bassett-et a Graboid-járvány felszámolására. Van azonban egy kis bökkenő, nem csak az emberek rendelkeznek új csatatervvel.

(qwer)

Premier: 1996.04.09.

2023.04.02 Gamehun638

Teljesen más az érzés a film nézése közben, mint az első és a harmadik résznél. Valamit máshogy rendeztek, és picit gagyibb lett összességében.

2022.06.05 Kóborló

a nap véleménye

A földalatti szörnyek első evolúciója

Pár héttel ezelőtt olvastam a szomorú hírt, hogy meghalt Fred Ward (1942-2022) színész, akit én elsősorban az 1990-es Tremors - Ahová lépek, szörny terem című filmben ismertem meg, illetve annak a folytatásából és talán e szomorú hír miatt vettem elő... Teljes kritika

2019.04.14 ArpiHajdu és Réci

a nap véleménye

Drabális támadás, ezúttal a földön

6 évvel az első Tremors film után újra támadnak a nagyméretű, falánk és féregszerű földalatti lények, ezúttal egy mexikói olajfinomító életét megkeserítve. Illetve pontosítok: most már ezek a szörnyek nemcsak a föld alól, hanem a földön, két lábon já... Teljes kritika

2020.09.06 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Az első rész is iszonyatosan gagyi,de ez már a trash kategória legalja.Unalmas,ötlettelen,és lapos.A színészek nullák,ugyanúgy mint a rendezés.Fáj minden képkockája!

2019.11.02 Syracuse

Itt indul be igazán az agymenés

A sorozat szerintem legjobb epizódja. Az igazi agymenés itt indul be, az első résznél valószínűleg még a készítők sem gondolkodtak sorozatban, de jó, hogy végül máshogy lett. A lehető legjobb irányba vitték el a franchise-t az akció-vígjáték elemek kiemelésével a horrorral szemben. Ráadásul, a komplett szériát tekintve is, valahol félúton van a nagyköltségvetésű és a gagyi akció-horrorok között. Nagyszerű szórakozást nyújt sokadjára is.

A film rendezőjének S. S. Wilsonnak volt egy jelenete a filmben, amit ő mesélt el, de ezt a jelenetet végül kivágták a kész filmből.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének S. S. Wilson-nak, ez volt az első rendezése. Ezelőtt csupán egy rövidfilmet készített.Szerző: Kóborló

Miután befejezték a filmet 1994-ben, közel két évig pihent a forgalmazó fiókjában, végül 1996. április 9-én adták ki videón.Szerző: Kóborló

A kétlábú Drábálok hangját, egy síró baba és egy bálna hangjának az összekeverésével érték el.Szerző: Kóborló

Earl teherautója, egy AM General Kaiser Jeep M-715-ös volt.Szerző: Kóborló