X-Men 2.

X2: X-Men United

2023.07.29 Lipót Testvér

Jobb, mint az előző. Határozottan.

William Stryker karaktere emlékeztet orbán viktorra (kisbetűvel). A film oda van téve. Magneto karaktere itt eléri szimpatikussága csúcsát, kibontakozik Mystique karaktere, Kurt Wagnerrel, a – kissé mimóza – vallásos figura karakterével, aki a képregényekben sokkal szabadelvűbb volt, de ott is keresztény. A sztori kifejezi azt, amit a nagy Stan Lee ki akart fejezni annak ősi változatával.

2019.05.24 Thibo84

Szokták mondani, hogy az első rész a tuti, a folytatások ellaposodnak. Hát ez azok táborát erősíti, amelyek jobbak lettek, mint az első rész. Singer rátett egy lapáttal és több, látványosabb akciót kapunk, plusz új mutánsokat, nem beszélve a humorról... Több

2017.07.23 Deku

Ebben a filmben Árnyék karaktere volt a kedvencem, szerintem legjobb színészt kapta a szereplő. Maga a sztori talán még jobb is lett mint elődje. Nekem mindenképp többször nézős.

2017.07.27 Orosz István

Jól sikerült, és méltó folytatása az első résznek. Sokszor újra néztem megunhatatlan, csak ajánlani tudom mindenkinek. Jók a csata jelenetek a aztori is.

Sajnos megnéztem ezt a részt is (kénytelen voltam) ,és nem csalódtam!Unalmas,erőltetett,és semmitmondó.Őszinte csodálatom afelé,akinek tetszik ez a film.

2015.10.11 kabel

Kimagasló képregényfilm, látszik rajta, hogy olyan készítette, aki többet látott a mutánsok történetében mint a stúdió. Az X2 kezdő sequenciája például a 2000-es évek filmjei közül az egyik legjobb nyitójelenet. A karakterek és törétnetszálakat mind sikerül kibontani és új elemekkel megtölteni.

2019.06.16 Ms. Akárki

Igazi klasszikus. Ezek a régi eredeti x-menek ezerszer jobbak mint a mostani katyvasz összevissza előzményfilmek. Hugh Jackman zseniális, mint Farkas. Halle Berry ciklonként maradandót alkotott. Vadóc volt egyedül akiért annyira nem rajongtam mert ki... Több

2022.11.22 Timon

Erős és színvonalas folytatás

Az első rész egy rendkívül komor, őszinte és elegáns módja volt egy szuperhőscsapat bevezetésének. Tetszett, ahogy ebben a csapat tovább épült, bővült, és különösen, hogy betekintést nyújtott Logan háttértörténetébe. Kedvenc részem ebből az, amikor Magneto - legalábbis részben - velük van. Ez ugyanis reményt jelent a mutánsok összefogása irányába, ami egy hatalmas előrelépés az első részben látottakhoz képest. A végén Jean önfeláldozása pedig nagyon ütős és szívbemarkoló volt. 10/10

2018.07.26 Norbi

Nagyon jól megalkotott sztori, tökéletes kivitelezéssel, tetszik az egész mutáns-ember viszony bemutatása, és az ezekkel járó problémák boncolgatása.

2022.12.31 Erik Csok

Jó magam szeretem a Marvel filmeket, és az X-Men szériát is. Sőt! A Vasember első része után ez a széria a kedvencem, ami Marvel. Most írhatnék az összes részről, de számomra ez a rész a széria legjobbja. Nem csak hogy remek folytatás, hanem sokkal j... Több

2016.07.26 Leilani

Az első rész után nagyon kedvet kaptam a folytatáshoz. Ez a film is nagyon tetszett. Izgalmas és fordulatos, remek karakterekkel. A látványvilág elképesztő. Mindenkinek ajánlom.

2016.05.10 hell.l

Ez is ugyanolyan nagyszerű lett, mint az előző része. A történet továbbra is nagyon ötletes, a karakterek is nagyon jók lettek, a régiek hozták a szokásos formájukat, de az újak is nagyon jók lettek. A látványvilág és a zenéje is tökéletes.

2016.02.12 Balint

Az egyik legjobb képregényfilm, ennek a hatására kezdtem el újra gyűjteni a képregényeket, amikor Magneto kiszabadul a börtönéből, azt Vader nagyúr is megirigyelhetné ;)

2016.04.27 ereln

Régen szerettem az x-men filmeket, de valamiért kiábrándultam belőlük miután tavaly láttam az utolsó részt. Nem tudom mi lett, meg nem nézném újra egy részét sem. Az első trilógiát mindenképp érdemes végignézni.