A Blikk képeket és videókat közölt Bill Murray-ről (legutóbbi szerepei a cikkünk galériájában), aki Magyarországon vendégeskedik.

A színész Tökölön látogatta meg régi barátját, Michael Stengert és annak feleségét, Évát. A sztár a dörgicsei Kaáli Autó- és Motormúzeumba is ellátogatott a barátjával, aki 1956-ban disszidált Magyarországról, majd limuzinsofőrként dolgozott New Yorkban. A látogatás apropója, hogy Murray jelenleg Németországban forgat, így lehetőség nyílt arra, hogy első alkalommal Magyarországra is ellátogasson, mielőtt kedden tovább utazik Görögországba.

Murray elmondta a Blikknek, hogy nagyon jól érzi magát, és gyönyörűnek találja az országot. Járt Budapesten is, az Unicum pedig kimondottan lenyűgözte.

Michael Stenger a Blikknek elmondta, hogy először akkor fuvarozta Murray-t, amikor a színész 35 évvel ezelőtt a Saturday Night Live műsorban szerepelt. Egy idő után már kizárólag ő szállította Murray-t, és végül barátok lettek. Ennek ellenére nem számított a látogatásra, Murray csak a repülőn ülve tájékoztatta őt, hogy útban van a családhoz.