Master

1. évad (2020) - 10 epizód
2. évad - 10 epizód
3. évad (2023) - 10 epizód
4. évad - 1 epizód

Négy fiatal az észak-karolinai Outer Banksben éli a tinédzserek szokványos életét. Az életük gyökeres fordulatot vesz, amikor a környékre lecsap egy pusztító erejű hurrikán, melynek következtében megszűnik a vidék teljes áramellátása. A fiatalok olyan illegális tevékenységekbe keverednek,… Több

Rendező: Valerie Weiss
Premier: 2020.04.15. | Netflix (2020.04.16.)

2022.06.24 Master

Van egy magával ragadó hangulata

Nagy természetkedvelő vagyok, így kifejezett érdeklődéssel kezdtem neki az Outer Banks című sorozatnak, hiszen elvben az USA egyik legszebb és vadregényes partvidékén játszódik, Észak-Karolinában, az Atlanti-óceán partvidékén. Aztán jöttem rá, hogy valójában attól délebbre zajlottak a forgatások, Dél-Karolinában. Mindenesetre ebben a sorozatban sok szép vidékben gyönyörködhetünk, és az alapsztori is érdekes. Tizenéves amerikai fiatalok állnak a sorozat középpontjában, akik részben egymással állnak viszályban, részben kincset keresnek, részben pedig a felnőttekkel küszködnek. Legalábbis az első évadban. (Egyelőre csak azt láttam.) Van ebben bunyó, szerelem, barátság, szülő-gyerek konfliktus és temérdek kaland. Kiemelkedő két színész játéka is: Madelyn Cline, mint Sarah Cameron és Chase Stokes, mint John B. Kettejük barátsága, majd szerelme nagyon feldobja a filmet. Akad rejtély is, kapunk fordulatokat, akciójeleneteket. Ajánlani tudom a tini-sorozatok kedvelőinek, de azoknak is, akik szeretik a vadregényes tengerpartokon játszódó szövevényes krimi-sztorikat. Értékelésem: 75-80%.

2021.12.22 H.a.n.n.a

Korábban nem láttam még jó kincskeresős sorozatot. Az Outer Banksszel megkaptam. Pörgős sorozat, és nagyon jók a karakterek is.

2021.10.04 jfruzsi97

Jó kis sorozat lett. Szerelem, kaland, izgalmak. Végig lekötötte a figyelmemet. Nagyon tetszett az a világ, életstílus, amiben ezek a srácok élnek, valamint ez a kincskeresés izgalmassá is tette. Harc a családdal, ellenséggel, hogy egy befejezetlen ügy végre megoldódjon. Várom a következő évadot.

2021.10.27 belavagyok

Hogy ezek sose járnak iskolába, sose tanulnak. A történet nem valami hihető, de legalább a környezet szép.

2021.10.11 indingo

Az első évad első fele tetszett a legjobban. Izgalmakkal teli, kalandos történet nyomozással, sok titokkal és kinccsel. Utána átcsapott tinidrámába.

Az Outer Banks az a terület a mai Egyesült Államok területén, melyet az első angol gyarmatosítók elfoglaltak. Roanoke-szigeten telepedett le az első angol kolónia Észak-Amerikában. A Roanoke Colonyt Sir Walter Raleigh alapította 1585-ben, és körülbelül százan laktak a kolónián.Szerző: jfruzsi97

A Cape Hatteras világítótorony 208 méter magas, és több mint 12 emeletes, fentről lefelé spirális fekete-fehér csíkokkal. A Hatteras-fok Amerika legmagasabb tégla világítótornya.Szerző: jfruzsi97