Outer Banks

Outer Banks

2024.04.16 trixxy

Lendületes, izgalmas, fiatalos kincskeresős sorozat, szimpatikus szereplőkkel. Csodás helyen játszódik, a történetei jól ki lett találva. Érdemes nekiállni!

2022.06.24 Master

Van egy magával ragadó hangulata

Nagy természetkedvelő vagyok, így kifejezett érdeklődéssel kezdtem neki az Outer Banks című sorozatnak, hiszen elvben az USA egyik legszebb és vadregényes partvidékén játszódik, Észak-Karolinában, az Atlanti-óceán partvidékén. Aztán jöttem rá, hogy valójában attól délebbre zajlottak a forgatások, Dél-Karolinában. Mindenesetre ebben a sorozatban sok szép vidékben gyönyörködhetünk, és az alapsztori is érdekes. Tizenéves amerikai fiatalok állnak a sorozat középpontjában, akik részben egymással állnak viszályban, részben kincset keresnek, részben pedig a felnőttekkel küszködnek. Legalábbis az első évadban. (Egyelőre csak azt láttam.) Van ebben bunyó, szerelem, barátság, szülő-gyerek konfliktus és temérdek kaland. Kiemelkedő két színész játéka is: Madelyn Cline, mint Sarah Cameron és Chase Stokes, mint John B. Kettejük barátsága, majd szerelme nagyon feldobja a filmet. Akad rejtély is, kapunk fordulatokat, akciójeleneteket. Ajánlani tudom a tini-sorozatok kedvelőinek, de azoknak is, akik szeretik a vadregényes tengerpartokon játszódó szövevényes krimi-sztorikat. Értékelésem: 75-80%.

2021.10.04 jfruzsi97

Jó kis sorozat lett. Szerelem, kaland, izgalmak. Végig lekötötte a figyelmemet. Nagyon tetszett az a világ, életstílus, amiben ezek a srácok élnek, valamint ez a kincskeresés izgalmassá is tette. Harc a családdal, ellenséggel, hogy egy befejezetlen ügy végre megoldódjon. Várom a következő évadot.

2021.12.22 H.a.n.n.a

Korábban nem láttam még jó kincskeresős sorozatot. Az Outer Banksszel megkaptam. Pörgős sorozat, és nagyon jók a karakterek is.

2021.10.27 belavagyok

Hogy ezek sose járnak iskolába, sose tanulnak. A történet nem valami hihető, de legalább a környezet szép.

2021.10.11 indingo

Az első évad első fele tetszett a legjobban. Izgalmakkal teli, kalandos történet nyomozással, sok titokkal és kinccsel. Utána átcsapott tinidrámába.

2020.12.21 Robinson76

Flúgosok és Snecik

Egy hatalmas viharnak köszönhetően előkerül néhány rejtélyes üzenet a Snecik nevet viselő banda vezetőjének tengerbe veszett apjától, aki egy 400 milliót érő kincset keresett az eltűnése előtt. Innentől kezdve pedig nincs mese, megindul a kincsvadászat. A tinédzserek a titokzatos kincs után kutatva keverednek kalandokba, miközben a törvény emberei és egy rivális csapat is a nyomukba ered. A helyszín és az arra jellemző szubtrópusi éghajlat adta körülmények sokat dobnak a sorozaton, remekül visszaköszön a térségre jellemző hangulatvilág. A karakterek és a színészgárda is rendben van, nem vállalják túl, de szépen hozzák magukat. Sajnos azonban a széria utolsó harmadára már nem maradt rejtély, s talán pont ezért, de esik a színvonal, és a végére kicsit kifullad a sorozat.

2020.04.16 Randallot

Piszok jó hangulata van, de néha egy kissé too much, nem azért mert áthajlana valami túlságosan romantikus löttybe, inkább csak nehéz egy idő után követni. Ettől függetlenül részemről simán jár az öt csillag.

2020.04.13 SztarkTóni

Semmi új a nap alatt, szokásos amerikai történet, de a járvány idejére unaloműzésnek megteszi.

2020.04.09 doktorfaust

Hát ez elég semmitmondó, mintha visszacsöppentünk volna a kétezres évek környékére. Kifogytak az ötletekből? Egyre kevesebb színvonalas sorozatot találok a Netflixen.

2020.04.17 Lojzika7

Hát, ebbe a szériába aztán valóban igyekeztek mindent belezsúfolni, ettől pedig a cselekmény nem csak pörgős de egy kissé "tömött" is lett. Nem igazán hagyja a cselekmény emészteni magát. Ez persze rendben is van, de néha kellene egy pici üresjárat is. Hm...sose gondoltam, hogy ezt fogom mondani egy sorozat kapcsán :)

2022.02.01 dalmaforgacs_

Egyszerűen imádom. Minden nagyon jól ki van találva és izgalmas is. Ajánlom mindenkinek.

2020.04.30 Sza_ki

2020 legjobb sorozata

Nekem nagyon bejött ez a sorozat. Jó a története,izgalmas. Bár egy kicsit húzhatták volna a sztorit, de így is jár az öt csillag. Várom a második évadot.