
Vélemények (19)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nekem nagyon tetszett a sorozat, a hangulata különösen magával ragadó volt. Nagyon tudtam azonosulni a karakterekkel, és a színészek is tehetségesek, szerintem Rudy Pankow és Madelyn Cline különösen érezték a karakterüket. A harmadik évad nekem annyi... Több
Nagy természetkedvelő vagyok, így kifejezett érdeklődéssel kezdtem neki az Outer Banks című sorozatnak, hiszen elvben az USA egyik legszebb és vadregényes partvidékén játszódik, Észak-Karolinában, az Atlanti-óceán partvidékén. Aztán jöttem rá, hogy v... Több
Először azért kezdtem bele ebbe a sorozatba, mert ajánlották, aztán azért maradtam a képernyő előtt, mert elvarázsolt az Outer Banksnak nevezett észak-karolinai szigetsor az óceánban, a partok közelében. Ez valóban egy különleges világa, ahol az embe... Több
Az első évad első fele tetszett a legjobban. Izgalmakkal teli, kalandos történet nyomozással, sok titokkal és kinccsel. Utána átcsapott tinidrámába.
Jó kis sorozat lett. Szerelem, kaland, izgalmak. Végig lekötötte a figyelmemet. Nagyon tetszett az a világ, életstílus, amiben ezek a srácok élnek, valamint ez a kincskeresés izgalmassá is tette. Harc a családdal, ellenséggel, hogy egy befejezetlen ügy végre megoldódjon. Várom a következő évadot.
Korábban nem láttam még jó kincskeresős sorozatot. Az Outer Banksszel megkaptam. Pörgős sorozat, és nagyon jók a karakterek is.
Hasonló sorozatok
Lendületes, izgalmas, fiatalos kincskeresős sorozat, szimpatikus szereplőkkel. Csodás helyen játszódik, a történetei jól ki lett találva. Érdemes nekiállni!
Egy hatalmas viharnak köszönhetően előkerül néhány rejtélyes üzenet a Snecik nevet viselő banda vezetőjének tengerbe veszett apjától, aki egy 400 milliót érő kincset keresett az eltűnése előtt. Innentől kezdve pedig nincs mese, megindul a kincsvadász... Több
Van valami karizmatikus a sorozatban, ami magával ragad. Kicsit döcögősre sikerült az eleje, azonban nagyon hamar megajándékoz a sorozat egy olyan feelinggel, ami garantálja, hogy nem fogsz unatkozni a nézése közben. Szereposztásban egy-két karakter ... Több
Piszok jó hangulata van, de néha egy kissé too much, nem azért mert áthajlana valami túlságosan romantikus löttybe, inkább csak nehéz egy idő után követni. Ettől függetlenül részemről simán jár az öt csillag.
Hát ez elég semmitmondó, mintha visszacsöppentünk volna a kétezres évek környékére. Kifogytak az ötletekből? Egyre kevesebb színvonalas sorozatot találok a Netflixen.
Hát, ebbe a szériába aztán valóban igyekeztek mindent belezsúfolni, ettől pedig a cselekmény nem csak pörgős de egy kissé "tömött" is lett. Nem igazán hagyja a cselekmény emészteni magát. Ez persze rendben is van, de néha kellene egy pici üresjárat is. Hm...sose gondoltam, hogy ezt fogom mondani egy sorozat kapcsán :)