Közösség

Vélemény:

 

85 Outer Banks

(2020)

Van egy magával ragadó hangulata

 
Master   2022.06.24 10:46
12

Nagy természetkedvelő vagyok, így kifejezett érdeklődéssel kezdtem neki az Outer Banks című sorozatnak, hiszen elvben az USA egyik legszebb és vadregényes partvidékén játszódik, Észak-Karolinában, az Atlanti-óceán partvidékén. Aztán jöttem rá, hogy valójában attól délebbre zajlottak a forgatások, Dél-Karolinában. Mindenesetre ebben a sorozatban sok szép vidékben gyönyörködhetünk, és az alapsztori is érdekes. Tizenéves amerikai fiatalok állnak a sorozat középpontjában, akik részben egymással állnak viszályban, részben kincset keresnek, részben pedig a felnőttekkel küszködnek. Legalábbis az első évadban. (Egyelőre csak azt láttam.) Van ebben bunyó, szerelem, barátság, szülő-gyerek konfliktus és temérdek kaland. Kiemelkedő két színész játéka is: Madelyn Cline, mint Sarah Cameron és Chase Stokes, mint John B. Kettejük barátsága, majd szerelme nagyon feldobja a filmet. Akad rejtély is, kapunk fordulatokat, akciójeleneteket. Ajánlani tudom a tini-sorozatok kedvelőinek, de azoknak is, akik szeretik a vadregényes tengerpartokon játszódó szövevényes krimi-sztorikat. Értékelésem: 75-80%.