Továbbá vannak mindenféle emberek. Csinálnak ezt-azt. Autóznak. Egy fazont azonosítottam zsír verdával, aki megy és puskával lő mikor kire. Megérintett a Száguldó bosszú (1986) szele, de aztán mégsem. Annyira nem vágom, minek kell bárkinek is a doboz, hisz csak a cumi van vele. Előnyét nem érzékelem. Talán mételyláda, de elég gyér. A megvalósítás olyan moslék jellegű, minden téren. Pár karakter mintha más filmet vinne. Azért beikszelem, hogy "a hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat". Nem egy csillag, mert némi hangulatot felfedeztem pár jelenetben. Ez a film maga a semmi kirántva és köret nélkül tálalva a kukának.
Továbbá vannak mindenféle emberek. Csinálnak ezt-azt. Autóznak. Egy fazont azonosítottam zsír verdával, aki megy és puskával lő mikor kire. Megérintett a Száguldó bosszú (1986) szele, de aztán mégsem. Annyira nem vágom, minek kell bárkinek is a doboz, hisz csak a cumi van vele. Előnyét nem érzékelem. Talán mételyláda, de elég gyér. A megvalósítás olyan moslék jellegű, minden téren. Pár karakter mintha más filmet vinne. Azért beikszelem, hogy "a hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat". Nem egy csillag, mert némi hangulatot felfedeztem pár jelenetben. Ez a film maga a semmi kirántva és köret nélkül tálalva a kukának.