Közösség

Vélemény:

 

56 Űrvihar

(2017)

Űrvihar

 
Shelby07   2018.01.31 18:50
0

Eléggé elcsépelt már ez a jajj világvége van, az időjárás megöl stb.. téma a filmek tekintetében. Láttam jó katasztrófa filmeket, ezt nem nevezném a legjobbnak. Voltak benne látványos részek, de voltak olyanok is amitől elborzadtam, hogy mennyire nem fordítottak rá egy kicsivel több időt, hogy rendesen megcsinálják számítógépes technikával. Voltak benne nagy butaságok. Ami viszont tetszett benne, az az, hogy most nem kifejezetten az időjárás volt az, ami a legnagyobb gondot okozta, hanem azt csak felhasználták a történetben és valójában az ember volt a hibás. Gerard Butler-től szerintem nem megszokott, hogy ilyen filmekben szerepeljen, hiszen azért ő egy sikeres film sztár, nem pedig egy feltörekvő színész, akinek szüksége van minden szerepre. És persze, mint az össze Hollywoodi filmben, itt is sikeresen elkövettek azt a "roppant izgalmas" esetet, hogy a visszaszámláló az utol másodpercekben állt le.. mintha nem ez lett volna mindenkinek az első gondolata, hogy tuti így lesz. Persze amúgy nem izgalmas, de ettől olyan kiszámítható lesz az egész. Összességében nézhető volt, arra a másfél órára lekötötte a figyelmemet, de semmi több.