2018.09.25 18:10 Márton Olvasottság: <100x
0

Brutálisan pörgős animáció a Dead Space

Valamikor régen már egyszer kipróbáltam a Dead Space című játékot (bár végig nem játszottam) és elég izgalmasnak találtam ahhoz, hogy röpke 80 percet az életemből a játék előzményeit bemutató animére szánjak, amit egyáltalán nem is bántam meg! Arra nem vetemednék hogy a játékot és az animét összehasonlítsam (többek közt azért sem, mert talán a játékba max 2-3 órát "raktam" bele) de azért egyvalamit kijelenthetek, a játék azért sokkal többször hozta rám a frászt, mint jelen alkotásunk! Ezt persze nem lehet azért felróni hibaként, hisz ha valamit mi irányítunk és ha valamit "csak" nézünk messze nem ugyanaz! Viszont azért azt elvártam volna, hogy hangulatban jobban hasonlítson a játékra, hisz talán az volt az egyik húzóereje! Nem mondanám hogy rossz volt a hangulata, csak én azért többet vártam tőle! Amivel viszont egyáltalán nem spóroltak az a vér és más egyéb belsőségek megjelenítésével! Kaptunk egy ultra brutális, nagyon pörgős kegyetlen akció sci-fi horror animét és sajnos ennyi. Mert hát azért a történetében elég sok hiányosság van (vagyis inkább csak utalások és említések) amire nem nagyon térnek ki a játékidő alatt, ezért a nézőjének ezt a "békát" le kell nyelnie! Valahol azt olvastam hogy ha valaki a kerek egész történetre kíváncsi, akkor be kell szereznie a Dead Space képregényeket, amik úgy tudom jelenleg itthon csak angol nyelven érhetők el! Ezt én azért egy kicsit "lehúzásnak" tartok az Electronic Arts-tól, na de mindegy! Amúgy összességében nem volt komolyabb problémám jelen produkcióval, sőt engem kíváncsivá is tettek a folytatására!

animáció | horror | sci-fi | thriller

Mikor az USG Ishimura legénysége valahol az világűr mélyén, egy elhagyatott bolygón ősi kegytárgyra bukkan, még nem sejtik, hogy utazásuk pokoli fordulatot vett. Mivel a... több»

0