Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Az Úr sötét anyagai (2019-2020)

His Dark Materials

Zoltán384279   2021. 04. 04.

A sorozat sztorija nagyon eredeti és erős. Nagyon jól nyúltak hozzá a készítők is. Tényleg sokkal jobb, mint a mozifilm, de anno csodálkoztam, hogy nem folytatták. Pedig szerintem az is jó lett. Itt már több dolog kiderül, jóval többet tudunk meg a s... több»

hp   2020. 11. 16.

Remekül összerakott széria volt, az első évad után azt mondom, jöhet a folytatás is. Igaz, nem ez lesz a következő Trónok harca, de egy nagyon igényes és jól összerakott munka, ami elé érdemes odaülni.

Róbert Gyenes   2020. 02. 13.

Nagyon jó sorozat, tervezem könyvben is elolvasni. Kicsit elvont, az állatok és emberek összefüggő élete nagyon jól hangzik.

Eagles   2020. 10. 26.

Számomra egyszernézős. Ha lesz folytatás ennél több kell.

FunBoi   2020. 11. 16.

Minden percét imádtam, a gyerekszereplők kimondottan jók voltak, a sztori erős, a látvány pedig szuper. Ha eddig nem tetted volna, adj neki egy esélyt, mert jelenleg szerintem ez a legjobb fantasy a tv-ben.

Berci   2020. 10. 28.

Egyik meglepetés követi a másikat, ahogy megismerjük a párhuzamos univerzumok valószínűtlen és lenyűgöző valóságát. Ambiciózus sorozat, telve kreativitással és energiával, szerintem nem lehet nem szeretni.

thomino   2020. 07. 06.

Megmondom őszintén, hogy én eléggé untam, úgyhogy hacsak nem hallok a második szezonról ódákat, akkor én azt hiszem végeztem vele. Persze, hagyom magam meggyőzni, ha azt fogom olvasni, hogy nem érdemes kihagyni, de igazából nem túl sok esélyt adok neki.

Philip Pullman nagy sikerű regénytrilógiáját, Az úr sötét anyagait dolgozza fel.

(Az amatőr)

Az Úr sötét anyagai ellentmondásos bravúrja, hogy tűkön ülve várjuk egy középszerű fantasysorozat folytatását. több»

Az HBO mesevilága elrepít minket egészen a húszas évekbe, hogy furcsábbnál furcsább események kavarják meg a szálakat. Az Úr sötét anyagai szép, látványos és nagy falat. több»

Philip Pullman 1995-ben kezdte írni Az Úr Sötét Anyagai fantasytrilógiáját, amely egyházkritikával és párhuzamos univerzumaival túlmutatott a young adult fantasyken. A könyv sikere a filmes világot sem hagyta hidegen: 2007-ben került mozikba Az arany iránytű, 2019. november 3-án pedig a BBC-n debütált a BBC-HBO közös sorozatadaptációja, Az Úr Sötét Anyagai címen. több»