Az Úr sötét anyagai

His Dark Materials

2023.08.02 Török389133

Az első évad fantasztikus, viszont a 2. és 3. nagyon unalmas, és egy nagy baromság lesz az egész, tele teljesen értelmetlen dolgokkal.

2021.10.29 Ms. Akárki

Amiben James McAvoy szerepel, arra én mindig is vevő voltam és leszek. Nem bántam meg, hogy elkezdtem. Anno is nagyon megfogott ez a történet, amikor még egy filmes kísérletben eljutott Az arany iránytűig, de sajnos folytatást nem ért akkor meg. Hbo-... Több

2023.04.07 Informer2

A sötétség maga a világosság?

Egy antasztikus világot mutat be, amelyet garantáltan magával ragad minden fantasy rajongót. A sorozatban a főszereplő, Lyra Parry egy olyan világban él, ahol minden embernek van egy személyes démona, amely testesíti meg a lelküket. Azonban az emberek démonai eltűnnek, és Lyra szülőit is eltűnt démonaik miatt meggyilkolják. Lyra útra kel, hogy megtalálja az eltűnt démonokat és feltárja azokat az árulásokat, amelyek egy titokzatos szervezetet kötnek össze. A sorozatban megjelenő világ nagyon gazdag és részletes, a látványvilág pedig lélegzetelállítóan szép. A karakterek kidolgozottsága is nagyon jól sikerült, és a szereplők kiválasztása is kiváló. Az egyes szálak összefűzése nagyon ügyesen van megoldva, és a sorozat tele van meglepetésekkel és fordulatokkal. Az Úr sötét anyagai egy fantasztikus sorozat, amely méltán lett egyike az elmúlt évek legnépszerűbb fantasy produkcióinak. A sorozat varázslatos világa és izgalmas története garantáltan leköt minden fantasy rajongót, és csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti ezt a műfajt.

2020.11.16 hp

Remekül összerakott széria volt, az első évad után azt mondom, jöhet a folytatás is. Igaz, nem ez lesz a következő Trónok harca, de egy nagyon igényes és jól összerakott munka, ami elé érdemes odaülni.

2021.04.04 Zoltán384279

A sorozat sztorija nagyon eredeti és erős. Nagyon jól nyúltak hozzá a készítők is. Tényleg sokkal jobb, mint a mozifilm, de anno csodálkoztam, hogy nem folytatták. Pedig szerintem az is jó lett. Itt már több dolog kiderül, jóval többet tudunk meg a s... Több

2020.02.13 Róbert Gyenes

Nagyon jó sorozat, tervezem könyvben is elolvasni. Kicsit elvont, az állatok és emberek összefüggő élete nagyon jól hangzik.

2020.10.26 Eagles

Számomra egyszernézős. Ha lesz folytatás ennél több kell.

2019.12.30 henrik

Az se ma volt, mikor Pullman trilógiáját olvastam, de a sorozatot nézve sikerült újra átélnem a történetet. Hibátlan a rendezés, ha még nem láttál igazán jó adaptációt, ajánlom, mert ez minden téren zseniális.

2020.11.16 FunBoi

Minden percét imádtam, a gyerekszereplők kimondottan jók voltak, a sztori erős, a látvány pedig szuper. Ha eddig nem tetted volna, adj neki egy esélyt, mert jelenleg szerintem ez a legjobb fantasy a tv-ben.

2020.07.06 thomino

Megmondom őszintén, hogy én eléggé untam, úgyhogy hacsak nem hallok a második szezonról ódákat, akkor én azt hiszem végeztem vele. Persze, hagyom magam meggyőzni, ha azt fogom olvasni, hogy nem érdemes kihagyni, de igazából nem túl sok esélyt adok neki.

2020.10.28 Berci

Egyik meglepetés követi a másikat, ahogy megismerjük a párhuzamos univerzumok valószínűtlen és lenyűgöző valóságát. Ambiciózus sorozat, telve kreativitással és energiával, szerintem nem lehet nem szeretni.

2020.02.16 misike01

Sokkal jobb feldolgozás, mint a mozis film, de nekem azért még mindig maradt hiányérzetem. Látszik, hogy nem spóroltak rajta, ezen a téren rendben van a dolog, de nagyon várom, sikerül-e szintet lépni a második szezonra. A premiernél biztosan ott leszek, aztán majd kiderül.