Az Úr sötét anyagai - 2. évad

His Dark Materials (S02)

Lord Asriel (James McAvoy) megnyitja a kaput egy új világ felé, és Lyra (Dafne Keen), aki legjobb barátját gyászolja, követi őt az ismeretlenbe. Egy titokzatos és elhagyatott városban találkozik Willel (Amir Wilson), egy fiúval a világunkból, aki szintén menekül a viharos múltja elől. Lyra… Több

Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2020.11.16.

2023.08.02 Török389133

Ez az évad sajnos nagyon gyenge lett, pedig az első fantasztikus volt.

2020.11.16 JollyDzsé

Totál odavagyok ezért a fantasyért, és nagyon tudom szeretni, amikor az emberek nem tudják hova rakni térben és időben a keletkezését, ezért megpróbálják olyan dolgokhoz hasonlítani, amik bőven a regény után készültek. Na mindegy, ez a sorozat remek.

2020.11.19 anonym

Volt bennem námi várakozás az első évad után, ami aztán egy kicsit alábbhagyott - de azt hiszem, az a bajom, hogy túl izgalmasnak tűnik a történet, aztán kiderül, hogy mégsem az.

2020.11.20 Sraczjanos

Az előző évad jobban tetszett, de nagyon nehezen tudnám megmondani, melyik összetevő hiányzott, de hiányzott.

(2020. 12. 29.)
Annyira könyvhű Az Úr Sötét Anyagai, hogy könyv nélkül már alig érteni
Ahogy összekötő kötetnek, úgy összekötő évadnak sem hálás lenni. Az Úr Sötét Anyagai 2. évada ebben a szerepben tetszeleg, ám végeredményben jól teljesít benne. Lássuk részleteiben, hogyan! Több

(2020. 12. 04.)
Fagyból a mediterrán felé
Izgalmasan kezdődik a második évad, ha nem akar túl nagyot marni és az eddig megszokott tempóban adagolja az impulzusokat, akkor már csak a történeten és a forgatókönyvön múlik a második évad sorsa. Több