Közösség

Vélemény:

 

52 A fegyver rossz végén

(2016)

Olyan rossz hogy már szórakoztató

 
erahurka   2023.02.13 10:53
0

Ha valamiben nem tudnám elképzelni Seagalt, az egy Guy Richie-stílusú film. Lehet tippelni, hogy az End of a Gun mi szeretne lenni. Nyilván nem áll jól Seagalnak, ugyanazt a nagydarab homokzsákot hozza, mint mindig a 2010-es évek elejétől. Basszus, még mosolyogni sem tud! Viszont folyamatosan tolja a viccesnek szánt, de irtó kínos beszólásokat. Szinte mindenre valami poénnal reagál, egyszerűen nem hittem már el. A szinkron itt menti a menthetőt, angolul szerintem vállalhatatlan, Seagal rekedt, halk hangja nem illik egy ilyen karakterhez, de magyarul egész szórakoztató a maga szörnyű módján. Közben végig ilyen simlis heist zene szól, volt egy hangulata, az biztos. A végén persze megkapjuk a tanulságot, tíz percen belül kétszer is, nehogy elfelejtsük: az számít, szeretnek-e, nem a pénz. Olyan mély, hogy mindjárt rá is kerestem, nem a Mester írta-e, de ha jól látom, más követte el. Hogy nem kapott érte Oscart? Szóval kellemes meglepetés volt, akár újra is tudnám nézni ha úgy alakulna. Persze azért nem fogom vadászni az alkalmat.