Közösség

Vélemény:

 

39 Befikre

(2016)

Befikre

 
Mayolika   2019.01.12 13:28
0

Ranveer Singh 2010-ben berobbant Bollywoodba a "Band Baaja Baaraat" című filmjével. Egy léha szépfiút alakított benne, akinek elkapja a grabancát egy hisztis öntörvényű feministának tűnő nő, és kiskutyát csinál belőle. A sikeren felbuzdulva egy éven belül leforgatták vele a "Ladies vs. Ricky Bahl" című filmet, amiben egy léha szépfiút alakít, aki itt még szélhámos is, és jön egy hisztis, öntörvényű, feministának látszó nő, és kiskutyát csinál belőle. Aztán végre jött Bhansali, és kirángatta ebből a szerepkörből, és igazi sztárt csinált belőle. De azért nem hagyják nyugodni ezzel a szerepkörrel sem. ("Dil Dhadakne Do") Nos nézzük miről szól a "Befikre". Adva van egy léha szépfiú ezúttal Párizsban, és találkozik egy hisztis, öntörvényű , feministának látszó nővel, aki kiskutyát csinál belőle a film végére. Vaani Kapoor a szokásostól is idegesítőbb, állandóan hisztériázó nőt alakít, én végig azon gondolkoztam, hogy mit eszik egy ilyen nőn egy férfi? A szerelmének elnyeréséért adott feladatok hülyeségek, az életfilozófiája hazug. Mint az eddigi filmekben is, a feminizmus a lánykérés(ek) pillanatában a szemetesben köt ki, ahogy az eddigi filmekben is. Ranveer pedig még mindig csodásan néz ki. A násztánc pazar volt, a többit már el is felejtettem. Nincs miért újranéznem, ha Ranveert akarom látni, akkor a "Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela"- veszem elő.