Közösség

Vélemény:

 

63 Amikor lehunyod a szemed

(2018)

Amikor lehunyod a szemed

 
Hámori Balázs   2019.07.21 20:53
0

Őszintén szólva elolvastam a rövid leírást és nem tűnt rossznak ezért megnéztem. Ez a film katasztrófa. Az alap ötlettel nincs bajom csak minden mással. A színészek alapjáraton nem ismertek kivéve Olga Kurilenko, ami nem is lenne baj de ezek a színészek nem véletlenül nem ismertek. A főszereplő egyik jelenetről a másikra változik, az egyikben nem hisz a démonban a másikban igen. Meg maga az indok is nekem olyan gyenge volt. Nem fogom el spoilerezni (bár lehet jót tennék vele). De ez csak az én véleményem nem mondom hogy ne nézd meg mert nekem nem tetszett mivel mindenki más, de hogy kapj egy képet a filmről leírom mire számíthatsz. A beijesztések mondjuk annyiból tetszettek hogy nem tipikus jump scare effektus, kicsit megugraszt de nem kell wc-re rohanni miatta(mondjuk így is volt olyan amin forogtak a szemeim). Szerintem ezt a filmet nagyon elcseszték az írói. (Plusz poén hogy a démon egy nő a sztori szerint azonban egy férfi játszottal el). (Plusz plusz poén: ez csak egy koppintása a Dead Awake-nek. Nem hiszitek? nézzetek uána. És ha megtettétek mindenre rá fogtok jönni).