HETEDIK   2018. 11. 19.

Szeretem Olga Kurylenko-t, jó színésznő és itt sem ő a gyenge pont, hanem maga a forgatókönyv, ami csak egy újabb szellemes, démonos ilyesztgetni próbáló kliséhegy lett. Van néhány drámaibb pillanat, de kb. ennyi. Ha valaki kihagyja, nem veszít semmit.

lynn008   2018. 12. 23.

Az előzetese majdnem olyan ijesztő volt mint maga a film. Imádtam a történetet, jól ki volt találva. Nekem az egyik rémálmom az, hogy lebénulok, nem bírok megmozdulni és valami jön felém, ezért nem volt nehéz beleélni magam. Nem ajánlom az éjszakai megnézésre. És az ébresztő 20 percenként szóljon, NE ALUDJ EL!! ELJÖN HOZZÁD MARA!!!

pj19   2018. 11. 27.

Szerintem ez egy elég gyengécske horror film lett.Gyenge színészi alakításokkal,bár a történetből ennél jóval többet ki lehetett volna hozni.Csak akkor ajánlom hogy nézzétek meg,ha van feles 1,5 órátok!

Lordvik   2018. 12. 16.

A film erősségei között kiemelném hogy azok a jelenetek amiert elméletileg horrorkent lett feltuntetve ez a film nem voktak annyira erosen szivmegallitoan felelmetesek viszont otletesen voltak kidolgotva pl gondolok itt arra amikor Kate keres osszefugeseket a sotetben a telojaval vilagitva Dougie hazaban es birtelen megcsorren a telefonja szamomra ez nagy jelenet volt. Meg ha megnezzuk a foszereplo jellemet mar akkor gondolhatjuk hogy ez inakbb ismet egy inkabb pszcihesen megterhelo horror film volt! Igaz maga a tortenet eleg jol ki lett talalva mert nekem legalabb is nagyon tetszett a tortenet de meg egy kicsit jobbam el lehetett volna melyiteni mert szerintem kicsit tobb volt meg ebben a filmben mint amit kaptunk de legalabb nem rontottak a horror csodalaros mufajat egy rossz filmel hanem egy teljesen elvezheto kis filmet kaptunk aranylag jo szineszi alakitassal es karakterekkel. Viszont ami nalam negativumot erdemel az a vege szamomra eleg lezaratlanra sikerult de lehet azert mert jon majd egy ujabb resz amit orommel varok majd!!!

Tamás Kaiser   2018. 12. 11.
Szuper

Ez a film úgy lett hátborzongató és izgalmas ,hogy meglepetésekkel is szolgál a mások által sablonosnak tartott sztori . Szerintem lebilincselő és fordulatos főleg nagy vásznon és azok a hangok . Ha egy kis borzongásra vágyik valaki akkor 10 pont. Mások lehúzták ,de miért azt nem értem ... Na de mindegy . Nem érzik át emberek a spirituális és démoni részét . Nem mondom ,hogy van ilyen ,de gonosz erő is létezik ahogy jó is .

Olga Kurylenko

Belegondolni az alvási paralízisbe rémisztőbb élmény, mint megnézni róla ezt a horrort. több»

Az Amikor lehunyod a szemed című film elvárásaimon felül teljesített és szívesen néznék akár egy újabb fejezetet is Maráról és az alvási bénulásról. több»

A forgatókönyvírót egyebek mellett az alvási paralízis jelensége és a Brugada-szindróma inspirálta.

Az Amikor lehunyod a szemed Clive Tonge első egészestés filmje.

Az alkotók a filmet 2018. szeptember 7-én a mozis forgalmazással egy napon a video-on-demand szolgáltatók kínálatából is elérhetővé tették.