Félelem.com

Félelem.com

Feardotcom

A feltörekvő fiatal detektív, Mike Reilly (Stephen Dorff) és az Egészségügyi Minisztérium csinos, ambiciózus járványügyi ellenőre, Terry Huston (Natascha McElhone) összefog egymással, hogy fényt derítsen négy ember titokzatos halálának körülményeire. Mind a négy áldozat negyvennyolc órával azután lelte halálát, hogy bejelentkezett a feardotcom.com nevű weboldalra. Terry és Mike nyomozásának eredménye még titokzatosabb, mint maguk a halálesetek és vérfagyasztóbb, mint legvadabb rémálmaik.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Egyesült Királyság, Kanada, Luxemburg
Premier (HU): 2003.04.10.

2017.02.26 Hercegno

Nagyon gyenge, nevetséges bugyuta film, kár érte az idő, szóval senkinek nem ajánlom, hogy megnézze, mert ettől csak jobb filmek vannak. semmi feszültség és izgalom nincs benne.

2016.02.06 moov18

Nem érdemes időt tékozolni eme alkotásra. Akinek drága az életéből másfél óra, az inkább kerülje messzire. Egy stílusbravúr, horrorfilmes manipulációnak állítja be, amely önfeledt borzongást ígér. Azonban semmi eredetit nem képes felmutatni, semmi fa... Több