Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Boncasztal

petraszab   2020. 01. 08.

Akár még jó is lehetett volna, de annyira ellentmond minden valóságnak a története, hogy az elmondhatatlan.

indingo   2017. 05. 02.

Nem volt rossz a története, de azért valahol erősnek is tartottam, hogy hobbiból az életük végén járó betegeket eltesszük láb alól. Vannak benne túlzások, de egyszer ajánlott megnézni.

VvV   2018. 11. 17.

Eléggé valószerűtlen a története és így nem lehet komolyan venni.

Bazzzsi   2017. 10. 20.

Alyssa Milano gyönyörű a filmben. Maga a története picit erőltetett és teljesen semmilyen valóságalapja nincsen. Egyszer meg lehet nézni, de ne várjon tőle sokat az ember.

Lonka   2017. 07. 28.

Nem volt rossz a film, de azt azért elképzelhetetlennek tartom, hogy senkinek sem tűnt fel amit a medikák csináltak. Érdekes volt megnézni, de azért nem vettem komolyan.

Lehetett volna bármilyen izgalmas és érdekfeszítő, igencsak benne volt a pakliban, hogy a második vagy harmadik húsz perces reklámblokk már nem talál a televízió képernyője előtt. Nagyon kevés olyan film van, ami megéri ezt és a Boncasztal azért nincs közöttük. több»