Boncasztal

Boncasztal

Pathology

Ted Gray (Milo Ventimiglia), a tehetséges orvos-jelölt patológiai tanulmányokat végez a Philadelphia University Hospitalnél. A kurzuson olyan munkatársakból álló csoportba kerül, amelyen csak a legtehetségesebbek vesznek részt. Ted örül a kiemelkedően jó képzésnek, de csakhamar rájön, hogy barátai több mint különös játékot űznek. Megpróbálják elkövetni a tökéletes gyilkosságot, úgy hogy senki ne tudja kideríteni a halál okát.

Premier: 2008.04.11.

2023.08.08 R9CK3R

Kevés film van, ami engem tudott eddig sokkolni vagy ledöbbenteni, de ez közéjük tartozik. Ritkán látok ilyen undorító, beteg, mocskos sz*rt, mint ez! Annyira beteg, hogy arra nincsenek szavak se, és az meg végképp visszataszító, hogy az ember a sajá... Több

2017.05.02 indingo

Nem volt rossz a története, de azért valahol erősnek is tartottam, hogy hobbiból az életük végén járó betegeket eltesszük láb alól. Vannak benne túlzások, de egyszer ajánlott megnézni.

A története annyira erőltetett és kifejezetten sablonos, tele értelmetlen dolgokkal, hogy nekem nem lett a szívem csücske. Nincs benne élet, hogy viccelődjek egy kicsit, de félretéve ezt a vonalat, egyszerűen hihetetlen, hogy senkinek nem feltűnők az orvostanhallgatók cselekedetei. Így hiteltelen lett számomra.

2017.10.20 Bazzzsi

Alyssa Milano gyönyörű a filmben. Maga a története picit erőltetett és teljesen semmilyen valóságalapja nincsen. Egyszer meg lehet nézni, de ne várjon tőle sokat az ember.

2018.11.17 VvV

Eléggé valószerűtlen a története és így nem lehet komolyan venni.

A film összbevétele 108 662 dollár volt (imdb.com).

(2018. 03. 29.)
Lehetett volna bármilyen izgalmas és érdekfeszítő, igencsak benne volt a pakliban, hogy a második vagy harmadik húsz perces reklámblokk már nem talál a televízió képernyője előtt. Nagyon kevés olyan film van, ami megéri ezt és a Boncasztal azért nincs közöttük. Több