Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Ryan Reynolds az egyik kedvenc színészem. Ő miatta néztem meg főleg de ez harmat gyenge lett. Eszetlen gyilkolászás. Egyedül a narrálása jött be. Érdekes színesség és képi világ folyik.

ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 07.

Remek fekete humorral tarkított film egy kissé (?) fura fazonról, akihez nemcsak a kutyája és a macskája beszél, hanem az általa kinyírt emberek feje is. Mindezek mellett pedig igen súlyos kapcsolatteremtési gondokkal is küzd. A jó alap tehát adott, ... több»

indingo   2017. 04. 17.

Eléggé meghatározhatatlan a műfaja. Kicsit horror, kicsit vígjáték, meg van benne egy kis szatíra is. A története picit beteg, de kedvelhető, nem egy megszokott alkotás.

dulkap   2015. 07. 21.

Lehet, hogy azért nem tetszett, mert az előzetes alapján sokkal inkább vártam egy jó kis fekete komédiát. Ehelyett sokkal inkább egy katyvaszos krimi-drámát kaptam. Volt benne pár poén, de inkább volt nyomasztó, mint humoros.

ZeroHero   2015. 05. 12.

Gondoltam hogy jó lesz, mert az előzetes és a sztori alapján nem tűnt rossznak, de hogy ENNYIRE JÓ legyen arra tényleg nem gondoltam. Szerintem az idei év legjobb filmje (persze ha eltekintünk attól hogy Amerikában már tavaly bemutatták), meg úgy unb... több»

Deku   2017. 10. 25.

Gyenge eresztés és nem is hiszem, hogy valaha láttam volna ennél rosszabb filmet. Azt hiszem ez a film igazán kidolgozatlan lett. Maga az alap ötlet egész vonzó volt ámde a megvalósítás közelébe sem ért.

Berto49   2017. 08. 13.

Nálam a crazy kategóriás filmek közé tartozik, de ennek ellenére nagyon elgondolkodtató. Szerencsétlen terhelt Jerry (Ryan Reynolds) hangokat hall, sőt Bosco nevű aranyos kutyája, és Mr. Whiskes nevű igazi maffiózó macskája beszél hozzá. Az egyedüllé... több»

Paul Chahidi
Jacki Weaver
Gemma Arterton

A filmben Jerry nemcsak skizofrén, hanem kényszerbetegségre és disszociatív személyiségzavarra utaló jeleket is mutat.

Ryan Reynolds a macska szinkronizálásához egy skót barátja hangját vette alapul. akivel állítólag már több mint 20 éve barátok.

A film egy igazi műfaji kavalkád: humoros, véres, drámai , érzékenyebbekből pedig még szánalmat, vagy könnyeket is előcsalhat!

(ZeroHero)

Különc, független és amerikai: A hangok Hitchcock Psychójára rímel, de megértéssel közelít egy jó szándékú, romantikus sorozatgyilkoshoz. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

A Persepolis iráni rendezőnőjének hollywoodi debütálásában Ryan Reynolds játszik olyan embert, aki azt hiszi, hogy a háziállatai beszélnek hozzá, és ebből elég sok problémája származik. több»