Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Hetedik   2018. 01. 22.

Brian Taylor nagyon jó ötlettel rukkolt elő. Mi van, ha egy álmos kertvárosban hirtelen megszűnik a szülőkben a legősibb ösztön és gyermekük ellen fordulnak? Hogy ez miért történt meg konkrétan nem derül ki, csak a tv adás megszűnésével kapcsolatosan kereshetünk válaszokat. Talán terrortámadás? Lehet, de nem is ez a fontos. Cage végre egy minőségi filmben és végre újra megvillant, bizonyítva ismét, miért volt valamikor az egyik legjobb és legkeresettebb színész nem is oly régen. Mikor a biliárd asztal szétverése után kifakad, szenzációs. A film kellően véres és van néhány brutálisabb jelenet, de nyugodtan megnézhetik a gyengébb idegzetűek is, annyira nem lett durva. A zenék végig nagyon ütősek és szinte az egész filmet aláfestik vele, tovább fokozva a feszültséget. Az a gázaos jelenet ismerős lehet a Pánikszobából....ezt leszámítva egy nagyon ötletes horror/thriller lett belőle. Nagyon nagy szükség van ilyenekre manapság, főleg a sablonoktól és kliséktől fuldokló horror műfajban!!

Fintil   2017. 11. 30.

Fuh, hát ez a film igencsak odatapasztott a székbe. Szerintem elképesztően ütősre sikeredett, számomra ez volt az év legerősebb horrorja. Egyszerűen elképesztően erős, tele feszültséggel, bár Cage alakítása nem igazán okozott meglepetéseket, de a szerepe igencsak testhezálló volt.

BoBamburg   2018. 05. 21.

Meglepődtem kissé, mikor találkoztam a napokban ezzel a filmmel, hiszen nem volt igazán bereklámozva, én legalábbis nem hallottam egészen ezidáig róla, így úgy állhattam neki, hogy nem tudtam túl sokat a filmről (trailerbe bele tekertem, de csak felületesen). Aztán őszinte örömmel és egy jó film reményébe ültem a tv elé. És nem is kellett csalódnom. Szórakoztató, vicces és izgalmas film.

Ádám Nézhetetlen  2018. 06. 30.

Hát számomra ez volt az idei év egyik legrosszabb filmje. A történet egy rövid mondatban leírható: egy kertvárosban a szülők elkezdik öldökölni a gyerekeiket. És ezzel kb. mindent leírtam ami a filmben történt és kiderült.

Pozsonyi Attila   2018. 06. 07.

Sziasztok. Persze ez egy különc film, és sokak szerint szükség van a nem sablonos filmekre...De.. szerintem ezt a forgatókönyvet egy 7 éves gyerek találta ki, egyszerűen faék egyszerűségű, ráadásul eszméletlen ostoba baromság az egész. Semmire nem lehet rájönni a film alatt hogy miért is gyilkolják halomra a szülők a gyerekeiket, egyszerűen egy vicc az egész. Nicolas Cage persze adja a nevét hozzá, pedig nem kellene. Én nulla értelmét láttam ennek, az az izgalmas hogy megmenekülnek e a gyerekek, meg hogy hogyan lehet kinyírni egy kertvárosban a saját családod. Én nemigazán ajánlom ezt senkinek. Se nem vicces, se nem horror, ilyen groteszk butaság az egész.

Nicolas Cage

A Crank 1-2 rendezője visszatért, hogy újult erővel csapjon bele a filmezésbe, illetve megpróbálja Nicolas Cage karrierjét is helyrerázni egy kicsit, ám végül egyik sem igazán sikerült neki. több»

A diák/tanár futó jelenetet a Szent Xavier középiskolába rögzítették Louisville-ban, Kentucky-ban.

(diumiu )

Nicholas Cage elmondása szerint ez a film a kedvence az utóbbi tíz évből.

(diumiu )