Szörnyszülők

Szörnyszülők

Mom and Dad
Nicolas Cage

Egy álmos kertvárosban kitör a tömeghisztéria, amikor ismeretlen okokból a szülők saját gyermekeiket kezdik el lemészárolni. Carly Ryan (Anne Winters) és öccse, Josh (Zackary Arthur) is döbbenten veszi tudomásul, hogy a számukra két legfontosabb ember, akinek az életüket köszönhetik (az… Több

Rendező: Brian Taylor
Író: Brian Taylor
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier: 2017.09.09.

2022.01.10 Eastern79

Kihagyott ziccer

Nicolas Cage ismét egy kellően elborult filmben vállalt szerepet, azonban a végeredmény felemásra sikerült. A történet ugyanis meglehetősen eredeti, csak éppen a rendező nem tudott vele mit kezdeni. Idegesítő vágások, még idegesítőbb zenei aláfestés és összecsapott forgatókönyv mellé erősen közepes színészi játékot kapunk. Cage láthatóan élvezte, Selma Blair mintha nem találná a helyét, a többi színész meg szinte amatőrnek hat. Lance Henriksen felbukkanása sem tudta megmenteni az ötlettelenségtől, pedig volt benne potenciál. Vagy túl kényes vizekre evezett (mint például a szülési jelenet), vagy horrorhoz képest nem volt elég tökös, arról nem beszélve, hogy némi intelligens humorral akár ráirányíthatta volna a figyelmet a családon belüli erőszakra, így azonban csak egy céltalan erőszakpornó lett belőle. Kár érte.

2018.01.22 HE7EDIK

Brian Taylor nagyon jó ötlettel rukkolt elő. Mi van, ha egy álmos kertvárosban hirtelen megszűnik a szülőkben a legősibb ösztön és gyermekük ellen fordulnak? Hogy ez miért történt meg konkrétan nem derül ki, csak a tv adás megszűnésével kapcsolatosan... Több

2018.12.29 Yosihiro

Szörnyű

Hűha ! A 2018 év egyik legrosszabb filmje és pont egy jó színész játszik benne. Vajon mivel vették rá erre ? :) Nagyon meglepődtem a filmen. Nem indult horrornak. Egy hétköznapi családi idillt mutatott a film és aztán megszakadt valami és egy nagy katyvaszt kapunk. Kocadisznókhoz hasonlítják egy emberi családot és az emberi ösztönt az állatéval nem lehet összehasonlítani, de kérem azért mégsem ugyan az! Hihetetlen rossz alakítások és a film mondanivalója nagyon rossz. A mai világban erre a témára rámutatni, hogy a családokban milyen feszültségek lehetnek szerintem nagyon rossz propaganda. A horror jellegével keverni pedig gyalázatosan rossz lett. Aki ezt megálmodta az biztosan nem 100-as. Véltem némi humort is felfedezni benne de egyre erőszakosabb lett a film és így inkább rossz mint jó. A látvány nem éri el 2 csillagot a színészi alakítások sem és zenei aláfestések pocsékak. Hát erről a filmről pozitívumot nem lehet írni. Már alig vártam, hogy vége legyen őszintén. Azt, hogy ki hogy értékeli ezt a filmet az mindenki szuverén joga de, hogy nem lett jó az biztos! Üdv, Yosi

2019.03.03 Caravaggio1978

Hova még lefelé a lejtőn???

Az eddigi tapasztalatok alapján félve néztem meg ezta filmet,az utóbbi évek azt mutatták hogy Cage egyre botrányosabb és mínősíthetetlen szerepekben bukkan fel,olyan filmekben amiket rangsorolni sem lehet egy negatív listán. Brutálisan rossz történet,eltúlzott jelenetek,borzalmas színészi alakítás.Azt nem gondoltam volna hogy Selma Blair-t is magával rántja Cage,ezzel a csodálatos mozival Selma is úgy tűnik elindult a lefelé vezető lejtőn. Agyon dícsérték a mozit a művésziességéről,stb stb.,de ez nem erről szól aki erről szeretne elmélkedni az menjen múzeumba vagy színházba. Nos ez a mozi se nem horror,se nem szórakoztató,leginkább egy idegesítő negyedosztályú alkotás.

2017.11.30 Fintil

Fuh, hát ez a film igencsak odatapasztott a székbe. Szerintem elképesztően ütősre sikeredett, számomra ez volt az év legerősebb horrorja. Egyszerűen elképesztően erős, tele feszültséggel, bár Cage alakítása nem igazán okozott meglepetéseket, de a szerepe igencsak testhezálló volt.

A diák/tanár futó jelenetet a Szent Xavier középiskolába rögzítették Louisville-ban, Kentucky-ban.Szerző: diumiu

Nicholas Cage elmondása szerint ez a film a kedvence az utóbbi tíz évből.Szerző: diumiu

(2018. 06. 05.)
Felesleges őrjöngés
A Crank 1-2 rendezője visszatért, hogy újult erővel csapjon bele a filmezésbe, illetve megpróbálja Nicolas Cage karrierjét is helyrerázni egy kicsit, ám végül egyik sem igazán sikerült neki. Több

(2018. 11. 21.)
"Talán nem véletlenül jelentette ki Cage újságíróknak, hogy az utóbbi tíz évből az egyik kedvenc munkája a "Mom and Dad". Mert a sok tucatnyi értékelhetetlen vacak közül, ha nem is toronymagasan, de kiemelkedik ez a retró érzést árasztó kamara horror." Több