Snow Hollow farkasa

Snow Hollow farkasa

The Wolf of Snow Hollow

Pánik uralkodik el egy kisvároson, miután egy szétmarcangolt holttestet fedeznek fel telihold után. A helyi hatóságok igyekeznek mindenkit azzal nyugtatni, hogy vérfarkasok márpedig nem léteznek.

(csd)

Rendező: Jim Cummings
Író: Jim Cummings
Premier: 2020.10.09. | HBO Max (2021.10.29.)

2023.03.18 BoBamburg

Kicsit nehéz eligazodni a filmmel, mert néhol egész komoly próbál lenni, máskor meg már-már a zs- kategóriás trash filmek hangulatát idézi. De mindent összevetve meglepően szórakoztató, csak nem szabad túl sokat várni tőle.

2022.12.31 Kóborló

Mítosz vagy valóság?

Valamikor akkor hallottam erről a filmről, amikor a híres színész, Robert Forster (1941-2019) meghalt, ugyanis a színésznek ez volt az utolsó filmszerepe. Akkor tulajdonképpen megfogadtam magamban, hogy majd egyszer sort kerítek a film megtekintésére... Teljes kritika

2021.02.02 János Antal

Idegbeteg

Nem hiszem, hogy a főszereplőnél láttam már idegesítőbb, szánalomra méltóbb karaktert. A végén már szinte könyörögtem, hogy kapja el a "vérfarkas", vagy végezzen magával. Az egész ember egy hatalmas csőd, mind a magánéletben, mind a munkában. De komolyan: hogy nem lett gyanús eddig egy a városban élő állatkitömő, amikor a helyszíneken farkasszőrt találtak? Rendkívül ellenszenves, szánalmas a főszereplő, ezért nem tudtam sehogy sem azonosulni vele. Pedig lehetett volna ez egy sokkal jobb film is. Kár érte.

A film összbevétele 185 026 dollár volt (imdb.com).

A film rendezője, Jim Cummings a forgatás befejezése után meghalt Robert Forster (1941-2019) színész emlékének ajánlotta a kész filmet. Szerző: Kóborló

Értékelés: 7.3/10
(2021. 01. 28.)
Számomra a The Wolf of Snow Hollow egyértelműen a 2020-as év egyik igazi gyöngyszeme. Több