Közösség

Vélemény:

 

42 Awaken the Shadowman

(2017)

Awaken the Shadowman

 
respect the movies   2018.01.07 19:53
0

Szerintem jó film volt, bár azért voltak hiányérzeteim a megtekintése után! Az első dolog ami szerintem mindenki számára fel fog majd tűnni a film megtekintése után, hogy szinte teljesen mentes a horror elemektől! Jó persze van benne egy elég érdekes entitás, aminek a történetéből semmit nem kapunk, csak van és kész...A színészi játékkal nekem nem volt gondom, igaz egyáltalán nem is mondanám kiemelkedőnek, ami talán a film legnagyobb hibája is, mert hát vannak olyan filmek amikben elengedhetetlen hogy e téren kiemelkedő alakításokat lássunk és ez a film is ilyen lenne! A filmmel a másik nagy gondom az volt, hogy hihetetlen lassú a történetvezetése, viszont mint rendezés, mint az operatőri munka nagyon jó lett! Amiben még mindenképp meg kell dicsérni a filmet, az a zene volt, mert hát ha már történetileg lassú az irama, a zenével nagyon is jól tudják ellensúlyozni a hiányosságokat és ezzel egy eléggé feszült hangulatot biztosít a filmnek! A film befejezése pedig...maradjunk annyiban hogy érdekes! A misztikus thriller/dráma műfaján belül nem egy kiemelkedő darab, de érdemes ráfordítani azt a másfél órát!