Közösség

Vélemény:

 

77 A Bridgerton család

(2020)

A Bridgerton család

 
dailyfilmsan   2021.02.13 19:46
2

Mindenki odáig és vissza van Ms. Bridgerton intrikus felnőtté válásától. Csak az folyik a csapból is, mennyire jó ez a sorozat, és nem tagadom, én is elég gyorsan végigszaladtam a részein, de öröm volt számomra a vége, mert annyira nem volt jó, hogy epekednem kellett volna még egy részért vagy még egy kis intrikáért. Ami valóban pozitív benne, az a színes és látványdús világ, amit elénk varázsoltak a készítők. Egyedi és változatos minden szereplő viselete, minden ház, minden bál és minden megjelenés fényűző és pompás, szóval ebből a tekintetből első osztályú. Viszont a korhűség nagy csorbát szenvedett, de ezt tudjuk be a szokásos Netflix klisének, ami felett el is lehet tekinteni majdhogynem. A sorozat határozottan két részre osztható számomra. Az első a hogyan szerezzünk gazdag palit felszínes bájolgás, a második része a hogyan csináljunk gyereket. Nem nehéz kitalálni, hogy a sorozat második része elég erotikusra sikerült, lehet, ezért is a nagy imádat körülötte. Engem nem igazán nyert meg magának, egyszer elég volt megnézni, és a következő évadot sem várom annyira, az a helyzet. :/