2022.03.13 21:07 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen Olvasottság: 197x
3

A szemét pedig kidobandó.

Halvány lila f*ngom sincsen, ki ez a Shawn Levy, de már most felfújtam fekete festékkel a főfalamra, hogy vigyázzak a filmjeivel...

Annyira sivár és agyatlan okádék az egész, komolyan mondom, egy homoki giliszta is felfogná, kapcsold ki, de nagyon gyorsan! Mert kedves kis giliszta barátomnak legalább van annyi esze és hozzá gerince! Haha...

A szemét pedig kidobandó.

A meredt szemű Ryan Reynolds itt sem uralja a képernyőt, sőt a kissé arrogáns és flegma kiskölyök simán lejátssza őt a nem létező vászonról. A női főszereplő (Zoe Saldana) pedig körülbelül annyira hiteles, mint egy trottyos porszívóügynök a sivatag kellős közepén. Rendesen küszködik, mint nagymama a dinnyére ivott tej után...

A párom kérésére ültem le megnézni vele egy filmet, és azóta is merevgörcsben vagyok. Ismét egy Netflix-trash, ami kellően semmitmondó és gagyi. A négy szerencsétlen forgatókönyvíró, gondolom, inkább kártyázott, mint írt. A rendező, aki nem tudta felfogni, milyen rendezvényen van. A szereplők, akik felvették a dollárt, és hazafelé a luxuskocsijukban röhögtek egy jót...

Kik a vesztesek?

Hát én, aki az életéből ennyi időt elpazarolt erre az arcátlanul összetákolt moslékos vödörre.

Mit láttunk?

Mittudom én!

Ja, pár szóval...

Adam Reed egy talált időutazó repcsivel visszamegy 2022-be, talán 2050-ből...

Húha! Találkozik a gyerek önmagával, megdumcsizzák, hogy ők ugyanazok, majd elbújnak. Közben keresi a fatert (Mark Ruffalo), aki már meghalt, és vissza akar menni az asszonyhoz, aki lehet, hogy már meghalt, de hát ki tudja?

Bakker!

Ide egy kupica szilvóriumot.

Verekedés, beszólások, lövöldözések, egyszerű, sőt faékszerű jelenetek sokasága, ami semmilyen hatást nem tud kelteni. Káosz és zagyvaság, amit a Netflix elénk rak, és közben csúnyán vigyorognak rajtunk, akik megnéztük...

Agytompítónak viszont tökéletes.

Az tanulság, hogy filmekben ne hallgass a női nemre. Volt egy megérzésem, hogy ez szörnyű lesz, de ekkora sokkra nem készültem, viszont a házi szilvórium eltompított. Inkább ez ölje az agysejteket.

Haha...

A filmnek nemhogy velős, de úgy semmilyen mondanivalója sincsen. Az idősebb Adam figyelmezteti a gyerek Adamet, hogy az élet nem játék. Ja, csak itt a filmben.

Egy kis házi süti azért lecsúszott, meg hozzá jó hideg paradicsomlé...

Próbálok felejteni!

akció | sci-fi

Egy férfi visszautazik a múltba, ahol találkozik gyerekkori önmagával. A párosnak meg kell találnia édesapjukat, aki történetesen az időutazás lehetőségein kísérletezik. De... több»

3