Közösség

Vélemény:

 

54 Gyilkos paraziták

(2009)

Gyilkos paraziták

 
respect the movies   2018.01.06 12:20
0

Szerintem nem volt rossz film! Mint már sok film beszélt a globális felmelegedés hatásairól, ezért egyértelmű dolog volt, hogy a horrorfilmek is majd megpróbálják kiaknázni e szomorú, de sajnos igaz eseménysorozat lehetőségeit! Érdekes hogy eddig amit e műfajban láttam és e témát feldolgozó horrorfilmek szinte majdnem mind, efféle képen közelítik meg a katasztrófát, mégis nyugodtan mondhatom, hogy érdekes volt e film! Jómagam szeretem a parazita filmeket, mert rengeteg lehetőség lapul az efféle alkotásokban! Az egyik hogy általában ügyesen tud építkezni az emberi bizalmatlanságokra! A másik hogy aránylag mind képes egyfajta feszült hangulatot teremteni! A harmadik dolog pedig az, hogy az ilyen filmek, aránylag könnyen át tudnak "vedleni" egy más típusú horrorfilmbe, ez pedig az úgynevezett test-horror lenne!Ennél a filmnél is, mind a három imént felsorolt dolog jelen van (igaz egyik fajtájában sem lesz kiemelkedő) de legalább kapunk egy hangulatos kis parazitás horrorfilmet, kevésbé ismert színészekkel (kivétel persze Val Kilmer)!