Közösség

Vélemény:

 

74 Ralph lezúzza a netet

(2018)

Az ember szívét is lezúzza

 
ZozArt89   2019.05.03 00:11
0

Az első résznél én őszintén megvallom bealudtam és azóta se hoztam be lemaradásomat. Most ezt a részt megtekintve azt mondom, hogy pótolni fogom. Az biztos, hogy jobban megfogja az ember figyelmét ez mint elődje. Ez a rész látványos lett és legtöbbször túl is tolják ami instant bukáshoz vezet. Itt korántsem ez történt. Meglehetősen tanulságos történetet kapunk amit kicsiknek és nagyoknak is érdemes figyelmesen végignézni. Ugyanis bizony magát az internetet és annak veszélyeit mutatja be, nem feledvén persze annak hasznosságát is hangsúlyozni. Ezt megfejelték némi karikatúra szerű motívummal, lásd a hercegnők jelenetét, igazán humoros pillanatokat tudtak okozni de ide sorolhatom még a rohamosztagosokat és a Marvelt is. Főpontba két főhősünk kapcsolata került ahol nagyon részletes képet kapunk arról, hogy egy barátság milyen bonyolult tud lenni néha és nem minden csak a mázas körítésről szól. Eleinte fel sem tűnik, hogy hova fog vezetni kettejük kapcsolata de a végére tuti lesz némi könnycsepp az ember szemében. A sztoriról biztosan elmondható, hogy tudatosan célozza a nézőt, és nem egy csak kisgyerekeknek szóló tündérmese. Emellett mondhatni jópofán mutatja be, hogyan is működik az internet és, hogy milyen lenne ha úgynevezett karakterek tolnák a képünkbe a reklámokat . Nagyon jókat lehet derülni ezen megvalósításokon is. Röviden a "Ralph lezúzza a netet" remek film, tanulságos kicsiknek-nagyoknak egyaránt és szívhez szóló lezárással ülteti be a néző szívébe magát.