Őszintén szólva vegyes érzésekkel jöttem ki a Star Wars: A mandalóri és Grogu vetítéséről. Nem volt rossz film, de számomra nem tudta teljesen kihasználni azt a potenciált, ami ebben a két karakterben van. A látvány természetesen rendben van, a Star Wars-univerzum hangulata több jelenetben is működik, és akad néhány emlékezetes akciójelenet. Ugyanakkor a történet helyenként túl biztonsági játékot játszik, kevés igazán váratlan fordulatot tartogat, ezért néha úgy éreztem, hogy inkább egy hosszabb sorozatepizódot nézek, mint egy önálló mozifilmet. Grogu továbbra is szerethető karakter, de időnként túlságosan rá épülnek a könnyen működő poénok és érzelmi pillanatok. A film így is szórakoztató, és a rajongók valószínűleg sok utalást és ismerős elemet fognak értékelni benne, de számomra hiányzott az a plusz, amitől igazán emlékezetes Star Wars-film lehetett volna. #minyonok
Őszintén szólva vegyes érzésekkel jöttem ki a Star Wars: A mandalóri és Grogu vetítéséről. Nem volt rossz film, de számomra nem tudta teljesen kihasználni azt a potenciált, ami ebben a két karakterben van. A látvány természetesen rendben van, a Star Wars-univerzum hangulata több jelenetben is működik, és akad néhány emlékezetes akciójelenet. Ugyanakkor a történet helyenként túl biztonsági játékot játszik, kevés igazán váratlan fordulatot tartogat, ezért néha úgy éreztem, hogy inkább egy hosszabb sorozatepizódot nézek, mint egy önálló mozifilmet. Grogu továbbra is szerethető karakter, de időnként túlságosan rá épülnek a könnyen működő poénok és érzelmi pillanatok. A film így is szórakoztató, és a rajongók valószínűleg sok utalást és ismerős elemet fognak értékelni benne, de számomra hiányzott az a plusz, amitől igazán emlékezetes Star Wars-film lehetett volna. #minyonok