Ez a sorozat egyértelműen rákerült a legjobb koreai sorozatok listájára nálam. Byeon Woo-seok eddigi legjobb sorozata, nem hiába, ezzel vált igazán népszerűvé Koreában. A történet nagyon izgalmas, szívbemarkoló. Volt két olyan jelenet, amin annyira nevettem, hogy le kellett állítanom a lejátszást, hogy kinevessem magam. A főszereplő lány mindent megtesz azért, hogy megmentse kedvencét, visszamegy az időben, hogy megváltoztassa a múltat, de sajnos vannak olyan sorsfordulatok, amiket nem lehet egyszerűen megakadályozni. Talán egy kicsit túlzás, hogy annyira távol akarja tartani magát a szerelemtől, de ez a koreai drámákban általában így van, valaki mindig fel akarja áldozni magát a másikért. Tele van fordulatokkal a történet, és nekem sok kérdésem is lenne, ami megválaszolatlan maradt, de persze a happy end mindig garantált. Az is jellemző a kdrámákra, hogy nem fejezik be simán a happy enddel, hanem rendesen lezárják, megmutatva, hogy mi lett a mellékszereplőkkel és a párral is, amikor végre rendesen összejöttek. Nagy kedvenc lett a sorozat, és akinek tetszik az ilyen időutazós téma, az nézze meg a Hív az időt is, mert az is hasonló és nagyon jó.
Ez a sorozat egyértelműen rákerült a legjobb koreai sorozatok listájára nálam. Byeon Woo-seok eddigi legjobb sorozata, nem hiába, ezzel vált igazán népszerűvé Koreában. A történet nagyon izgalmas, szívbemarkoló. Volt két olyan jelenet, amin annyira nevettem, hogy le kellett állítanom a lejátszást, hogy kinevessem magam. A főszereplő lány mindent megtesz azért, hogy megmentse kedvencét, visszamegy az időben, hogy megváltoztassa a múltat, de sajnos vannak olyan sorsfordulatok, amiket nem lehet egyszerűen megakadályozni. Talán egy kicsit túlzás, hogy annyira távol akarja tartani magát a szerelemtől, de ez a koreai drámákban általában így van, valaki mindig fel akarja áldozni magát a másikért. Tele van fordulatokkal a történet, és nekem sok kérdésem is lenne, ami megválaszolatlan maradt, de persze a happy end mindig garantált. Az is jellemző a kdrámákra, hogy nem fejezik be simán a happy enddel, hanem rendesen lezárják, megmutatva, hogy mi lett a mellékszereplőkkel és a párral is, amikor végre rendesen összejöttek. Nagy kedvenc lett a sorozat, és akinek tetszik az ilyen időutazós téma, az nézze meg a Hív az időt is, mert az is hasonló és nagyon jó.